Як в bios включити звук. Як в биосе включи звукову карту.

Ви купуєте старий або списаний комп'ютер і помічаєте, що він відмовляється відтворювати звуки . Можливо є несправність в самій аудіо-карті. Але якщо Ви впевнені, що карта справна, є ймовірність, що звук відключений в BIOS. Тому не варто відразу звинувачувати продавця в шахрайстві: можливо комп'ютер просто перебував в офісі, де за непотрібністю часто відключають вбудовані звукові карти. Отже, перевірте BIOS.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. На чорному екрані з'являться білі літери. Щоб зайти в BIOS, в більшості випадків треба натиснути клавішу Del до того, як почалося завантаження операційної системи. В різних версіях BIOS кнопка запуску може розрізнятися. Щоб не помилитися, подивіться вниз екрана. Там повинна бути напис на зразок press X to enter setup, де Х - кнопка входу в BIOS. Якщо ви все правильно зробите, то побачите директорії, виділені білими буквами на синьому тлі.
2
BIOS - це «базова система введення-виведення» апаратури комп'ютера і підключених до нього пристроїв, включаючи годинники, систему Plug'n'play, USB і пр. Пристрої розподілені за типами і, залежно від приналежності, знаходяться в певних вкладках.
3
Виберіть потрібний параметр за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть Enter. Вбудована звукова карта перебуватиме у вкладці Integrated Peripherals або Advanced - знову ж таки, залежить від моделі BIOS.
4
Знайдіть AC97 Audio Select або Onboard Audio Controller (чи інша схожу назву, що містить слово audio). Якщо навпроти пункту буде написано Disabled - це означає, що звуковий пристрій відключено. Змініть цей параметр - натисніть клавішу Enter і виберіть пункт Enabled.
5
Щоб зберегти настройки, дотримуйтеся порад, надрукованим внизу екрану. Якщо там написано F10 - Save, це означає, що, натиснувши кнопку F10, ви зберігаєте параметри. Можливо, такої функції не буде, тоді вийдіть в головне меню BIOS - натисніть Esc і ви потрапите в попередній пункт. Виберете Save & Exit setup (або Exit & Save Change).
6
Система задасть питання, виділений червоним кольором: Save to CMOS and EXIT (Y/N)? Це значить «Зберегти установки та вийти (Yes (так)/No (ні))?». Натисніть клавішу Y. Якщо ви сумніваєтеся в правильності скоєних дій, натисніть клавішу N або виберете до цього пункт Exit without saving, що значить «Вихід без збереження».
7
Комп'ютер піде в перезавантаження. Більше не заходите в BIOS, дайте можливість завантажитися операційній системі. Коли вона завантажиться, то з динаміків пролунає позивний завантаження системи. Так ви визначите, включився чи звук.
Зверніть увагу
Моделі і виробники BIOS можуть різнитися. Якщо вищеописані поради вам не допомогли і ви не знайшли відповідних пунктів меню BIOS - пошукайте інформацію за вашою версією на офіційному сайті виробника материнської плати.