Як в Excel вставити фото. створення таблиці з картинками в xls.

Програма Excel від компанії Microsoft користується заслуженою популярністю. З її допомогою можна не просто створювати таблиці, але і робити діаграми або вести облік домашнього бюджету. Нерідко буває необхідно проілюструвати Excel файл за допомогою зображень, і тоді в електронну таблицю потрібно вставити фото.
Вам знадобиться
  • - підходяща фотографія в файлах комп'ютера або в інтернеті;
  • - надбудова Insert Pictures, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте електронну таблицю (файл Excel). Щоб вставити фотографію в групу об'єднаних осередків, на панелі інструментів MS Excel 2003-2007 натисніть на вкладку «Вставка» і потім «Малюнок». В MS Excel 2003 крім цього виберіть «З файлу». Відзначте фотографію, яка вам потрібна, і натисніть «Вставити». Змініть розмір вставленого зображення і перемістить його, якщо треба.
2
Вставте частину зображення за допомогою будь-якої програми перегляду і редагування типу IrfanView або Photoshop. Відкрийте фотографію, частина якої ви хочете вставити. Виділіть те що потрібно і натисніть «Скопіювати» на панелі інструментів або ж Ctrl + C.
3
Потім відкрийте файл Excel і натисніть Ctrl + V або, клікнувши по комірці правою кнопкою миші, виберіть «Вставити». Натисніть на фотографії правою кнопкою миші і виберіть «Формат малюнка». Далі натисніть на «Властивості» і поставте галочку біля пункту «Переміщати і змінювати об'єкт разом з осередками».
4
Зробіть фотографію фоном осередків. Для цього натисніть на малюнок правою кнопкою миші і виберіть «Формат малюнка» і потім «Властивості». Поставте галочки біля пунктів «Переміщати і змінювати об'єкт разом з осередками» або «Переміщати, не змінювати розміри».
5
Якщо ви вмієте користуватися CorelDraw, то відкрийте програму. Створіть новий полотно поєднанням Ctrl + N і поставте йому розміри. Потім поєднанням Ctrl + I імпортуйте фотографію на полотно. При необхідності відредагуйте її або змініть. Відкрийте файл Excel. Клацніть по об'єкту (фотографії) один раз - він повинен виділитися. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть об'єкт у файл. В меню оберіть «Копіювати як CorelDRAW». Фотографія буде вставлена в файл.
6
Вставте картинку з інтернету. Натисніть на фотографію правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати адресу зображення». Зверніть увагу, що адреса повинна закінчуватися на графічний формат -.jpg", .png",.gif"або інший. Відкрийте файл Excel і натисніть "Вставка"? «Малюнок»? «З файлу». У полі «Ім'я файлу» вставте адресу фотографії. Натисніть «Вставити». Змінюйте положення і розмір фотографії, якщо це потрібно.
7
Використовуйте спеціальну надбудову Insert Pictures. Скачайте архів («Надбудова InsertPictures ...») і вийміть з неї файли. Відкрийте файл з дозволом .xls, при цьому завантажиться порожній файл Excel. При необхідності погодьтеся на включення макросів.
8
Після цього відкрийте файл з назвами картинок, наприклад, файл_для_обработкі.xls. Одночасно затисніть клавіші Ctrl + Shift + Л у файлі Excel. Виберіть у формі, що з'явилася шлях до папки, яка містить фотографії. Задайте розміри осередків, які вам потрібні, і виберіть на аркуші з ім'ям файлу першу клітинку. Вкажіть номер стовпчика для вставки фотографії. Натисніть зелену кнопку. Фото буде вставлено.