Як в Excel повернути таблицю.

Часто математична обробка даних вимагає виконання досить складних операцій над цілими масивами. У більшості випадків для програми не важливо, в шпальтах або в рядках записані значення змінних - потрібні параметри можна задати в формулах. Але якщо вам необхідно зробити деякі дії з цілою матрицею, слід врахувати, що Excel зможе коректно виконати задачу тільки в тому випадку, коли змінні розташовані в стовпцях.
Інструкція
1
Однак така ситуація найчастіше має місце при проведенні багатовимірного статистичного аналізу, коли використовується надбудова «Пакет аналізу». Зазвичай же матрицю потрібно «повернути» просто для зручності подальшої роботи. В обох випадках матрицю необхідно відобразити, або транспонувати. Тоді рядки виявляться «перевернутими» в стовпці.
2
Щоб справити транспонирование, просто виділіть необхідну матрицю за допомогою курсору і скопіюйте її в буфер обміну, використовуючи поєднання клавіш Ctrl + C, Ctrl + Insert або вибравши пункт «Копіювати» в меню «Правка». Поставте курсор в комірку А1, якщо ви збираєтеся помістити транспоновану матрицю на новий лист. Таким же способом ви можете вставити транспоновану матрицю на вихідний лист, видаливши первинні дані. Поміщати перетворену матрицю на тому ж аркуші зі збереженням колишньої не дуже зручно і доцільно тільки для невеликих за обсягом масивів.
3
Потім в меню «Правка» виберіть пункт «Спеціальна вставка». Перед вами відкриється вікно «Спеціальної вставки», де можна вказати різні додаткові параметри. У самому останньому блоці функцій перебуватимуть два чекбокса: «пропустити порожні клітинки» і «транспонувати». Поставте прапорець в останньому. Якщо значення змінних вбиті «від руки», просто натисніть ОК для виконання операції. Цього буде достатньо, щоб коректно відобразити вихідну матрицю.
4
Якщо ж значення в масиві є результатом обчислень з яких-небудь формулам, для правильного транспонування потрібно буде вказати додаткові параметри у вікні «Спеціальної вставки» з групи команд «вставити». Якщо вихідні формули вам більше не знадобляться, виберіть пункт «значення» або «значення та формати». Останнє вибирається в тому випадку, коли необхідно зберегти вихідний формат осередків.
5
Вибираючи той чи інший спосіб вставки із збереженням формул, вам доведеться враховувати версію вашого Office'а. Починаючи з десятої версії Office, що включає MS Excel 2002, формули можна транспонувати без урахування автоматичного «ковзання» змінних: програма самостійно врахує цей фактор і відобразить значення правильно. Якщо ж ви використовуєте додаток постарше, при транспонировании формул значення можуть змінитися до невпізнання, в результаті чого ви отримаєте матрицю, абсолютно відмінну від початкової.
Таблиці створюються не тільки в Excel, але і в Word. Зазвичай на користь другого варіанту доводиться робити такий вибір, якщо в документі багато тексту і одна-дві невеликі таблиці. Зіткнувшись з ситуацією повороту таблиці, можна довго безрезультатно промучився. А можна, скориставшись даною інструкцією, без праці домогтися бажаного результату.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Microsoft Word, Microsoft Excel.
Інструкція
1
Відкрийте програму Word. Створіть на сторінці таблицю (Таблиця - Намалювати таблицю ). Виділіть таблицю (при виділенні всі осередки повинні заліться чорним кольором). Скопіюйте виділене (натисніть ctrl + с). Тепер таблиця знаходиться в буфері обміну.
2
Відкрийте програму Excel. Виділіть будь-яку клітинку та натисніть праву кнопку миші. Клацніть пункт «Спеціальна вставка». У новому вікні поставте галочку біля слова «транспонувати». Підтвердіть, натиснувши «Ок». Тепер ваша таблиця перевернута в Excel.
3
Для того, щоб повернути таблицю в Word, виділіть комірки з таблицею, натисніть клавіші одночасно ctrl + c. Перейдіть в документ Word, встановіть курсор в тому місці, де хочете бачити нову перевернуту таблицю . Натисніть одночасно клавіші ctrl + v. Таблиця вставлена.