Як в Excel зробити нумерацію. Як прономеровать стовпи в Ікселі.

При роботі з таблицями в програмі Microsoft Office Excel користувачеві може знадобитися пронумерувати рядки або стовпці. Якщо для виконання поставленого завдання використовувати спеціальні команди, це допоможе заощадити сили і час.
Інструкція
1
Самостійний введення порядкового номера в кожному осередку - занадто довгий процес, набагато простіше скористатися опцією автозаповнення. Маркер заповнення (рамка з невеликим квадратом у правому нижньому куті) відображається в програмі за замовчуванням. Якщо з якихось причин у вашій версії це не так, увімкніть його.
2
Для цього натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна і виберіть в меню пункт «Параметри Excel». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому в розділ «Додатково». В групі «Параметри правки» встановіть прапорець у полі «Дозволити маркери запалення і перетягування осередків». Застосуйте нові налаштування, натиснувши на кнопку ОК у правому нижньому куті вікна.
3
Ведіть в першу комірку перший порядковий номер, в наступний осередок - другий порядковий номер. Виділіть заповнені осередки і підведіть курсор миші до невеликого квадрату в правому кутку рамки. Натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, перетягніть рамку в потрібному напрямку. У порожніх клітинках автоматично будуть проставлені відсутні порядкові номери.
4
Варіант із використанням контекстного меню автозаповнення: введіть в першу комірку перший порядковий номер, перетягніть рамку в потрібну сторону на необхідну кількість осередків. Відпустіть ліву кнопку миші, поряд з маркером з'явиться значок згорнутого меню «Параметри автозаповнення», клікніть по ньому лівою кнопкою миші і встановіть маркер напроти пункту «Заповнити», - в порожніх комірках пропишуться номера.
5
Також для нумерації можна використовувати просту формулу. Введіть в першу комірку перший порядковий номер, встановіть курсор в другий осередок і введіть в рядку формул знак рівності. Клацніть лівою кнопкою миші в першому осередку, далі впишіть без лапок «+1» і натисніть клавішу Enter. Виділіть клітинку з формулою і перетягніть її рамку на потрібну кількість осередків. В результаті у вас вийде формула для другого осередку: = A1 + 1, для третьої комірки: = A2 + 1, для четвертої: = A3 + 1.
6
Якщо ви використовуєте багаторівневий список, наприклад, 1.1, 1.2, 1.3 і так далі, задайте осередкам текстовий формат, щоб програма не міняла порядкові номери на назву місяців. Для цього клацніть по комірці (діапазону комірок) правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Формат ячеек». У діалоговому вікні встановіть потрібний формат на вкладці «Число».