Як посадити перець. cоленіе гіркий перець.

Перець входить в п'ятірку найулюбленіших овочевих культур, вирощуваних в наших широтах. І хоч він і відноситься до теплолюбних культур, які віддають перевагу температури від 30 ° C і вище, при правильному догляді наші городники знімають з кожного куща по кілограму і більше смачних і корисних плодів.
Вам знадобиться
  • - Насіння перцю
  • - Стаканчики для посадки
  • - Грунтовий субстрат
Інструкція
1
Щоб встигнути отримати урожай до настання перших холодів, перець рекомендується вирощувати розсадним способом. Нагрійте воду до 50 ° C, залийте нею насіннєвий матеріал на 5 годин, після чого перекладіть насіння вологою марлею і залиште на 2-3 дні для прокльовування паростків. Самі ж тим часом підготуйте контейнери для посадки. Так як перець дуже тендітна рослина, здатне зламатися при пересадці, для кожного кущика слід виділити окремий стаканчик.
2
Для приготування грунтового субстрату змішайте звичайну садову землю з перепрілими тирсою і піском, якщо землі в ваших краях важкі і суглинисті.
3
Виконайте в грунті отвір вказівним пальцем глибиною 5 мм, акуратно опустіть в нього насіннячко з паростком, присипте землею і добре зволожите грунт. Буквально через 2 дня у вас повинні з'явитися перші сходи. Поливайте молоду розсаду помірно теплою водою, не частіше одного разу на тиждень. Через два тижні після сходів можна підгодувати рослини суперфосфатом.
4
Висаджувати перець у відкритий грунт можна віком 60-65 днів, коли мине ймовірність нічних заморозків. Безпосередньо перед пересадкою молоді рослини потрібно трохи загартувати. Для цього залиште відкритими в приміщенні з розсадою вікна і кватирки або винесіть перець на вулицю.
5
Грядки з гірким і солодким перцем намагайтеся рознести один від одного на відстані не менше 2-3 метрів щоб уникнути перехресного запилення. В іншому випадку солодкий перець у вас буде віддавати гіркотою, а гіркий навпаки стане несмачним.
6
Висаджувати розсаду в грунт краще в другій половині дня широкорядним способом з відстанню між рослинами в 25-30 см і між рядами 50-60 см. Вийміть акуратно розсаду з стаканчика разом з грудкою прикорневой землею, опустіть в підготовлену лунку, присипте грунтом і полийте теплою водою.
7
Біля кожного кущика слід відразу ж встановити кілочок для підв'язування рослини в майбутньому.
Корисна порада
Висадите навколо грядки з перцем високі рослини, які захистять ніжні пагони від холоду і вітру.