Як в Excel прибрати нулі. Як видалити нулі з осередків.

Значення, які відображаються в осередках електронних таблиць додатка Microsoft Office Excel, часто формуються в результаті виконання записаних у них формул. Результатом обчислень може бути і нульове значення, показувати яке в комірці небажано. Нулі не поліпшують загального сприйняття результатів, особливо якщо в інших осередках колонки формули виводять текстові, а не числові значення. Вирішити це завдання можна декількома способами.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Щоб відключити відображення нульових значень у всіх осередках відкритого листа документа Excel, скористайтеся однією з установок в загальних налаштуваннях табличного редактора. Ці настройки відкриваються через головне меню - у версії 2010 для доступу до нього клікніть по кнопці «Файл», а у версії 2007 для цього призначена кругла кнопка Office. Клікніть в меню по пункту «Параметри» (версія 2010) або натисніть кнопку «Параметри Excel» (версія 2007).
2
Виберіть у списку розділ «Додатково» і перейдіть налаштувань до напису «Показати параметри для наступного листа». Приберіть позначку у написі «Показувати нулі в осередках, які містять нульові значення», і натисніть кнопку OK.
3
Інший спосіб дозволяє приховати нульові значення не в усьому аркуші, а в довільно обраній групі осередків. Виділіть потрібну область таблиці і клацніть виділення правою кнопкою миші. Під сплив меню виберіть рядок «Формат ячеек», а в лівій колонці вікна клацніть по нижньому рядку - «Всі формати».
4
У полі під написом «Тип» введіть таку послідовність знаків: "0; -0 ;; @" (без лапок). Якщо ненульові значення виділеної області повинні відображатися з деяким числом знаків після коми, після кожного нуля в цьому записі додайте відповідне число нуликів, відокремивши їх комою. Наприклад, щоб задати точність до сотих цей запис має виглядати так: "0,00; -0,00 ;; @". Потім натисніть OK, і нулі перестануть відображатися.
5
Третій спосіб не прибирає нульові значення, а забарвлює їх в колір фону комірки і цим робить невидимими. Цей метод використовує умовне форматування - виділіть потрібну колонку або набір колонок і клацніть по кнопці з такою назвою в групі команд «Стилі». У списку, що випав перейдіть в розділ «Правила виділення осередків» і виберіть рядок «Так само».
6
У ліве поле з'явилася форми введіть нуль, а в списку правого поля виберіть «Користувацький формат». Відкриється діалог «Формат ячеек», на вкладці «Шрифт» якого вам потрібен список, що випадає нижче напису «Колір» - розкрийте його і в таблиці кольорів виберіть відтінок фону комірки (зазвичай - білий). Натисніть кнопки OK в обох відкритих діалогах, і завдання буде вирішено.