Як в Explorer зберегти вкладки. Як зафіксувати вкладку в експлоер.

Досить часто при роботі в інтернеті виникає необхідність зберегти якусь вподобану сторінку для швидкого відкриття її під час наступних сеансів. Браузер Internet Explorer, як і інші програми-оглядачі, не позбавлений можливості збереження вкладок.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви хочете зберегти в закладки браузера Internet Explorer якусь із відкритих у ньому вкладок, можна скористатися кількома способами здійснення даного завдання. Викличте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші в будь-якому порожньому місці сторінки, яку необхідно зберегти.
2
В контекстному меню виберіть пункт «Додати в Вибране». Перед вами з'явиться віконце «Додавання в обране», в якому, натиснувши кнопку «Додати в ...», ви можете вибрати конкретну папку для збереження посилання. Після вибору папки натисніть ОК, посилання буде збережена. Для того щоб перевірити, чи збереглася потрібна вам посилання, натисніть в меню головного вікна браузера пункт «Вибране».
3
Ви можете зберегти закладку потрібної сторінки безпосередньо через меню браузера. Виберіть пункт «Вибране», потім опцію «Додати в обране». У віконці ви можете задати власну назву закладки або залишити існуюче. Натисніть ОК для створення закладки.
4
Варто відзначити, що Internet Explorer, при всій своїй поширеності, є далеко не найкращим і зручним браузером. Його широке використання пояснюється виключно тим, що він поставляється разом з Windows, тоді як інші браузери доводиться встановлювати. Якщо вам потрібен простий, надійний і зручний браузер, виберіть Mozilla Firefox. Шукати інформацію в мережі найзручніше за допомогою Google Chrome. Тим, для кого мережа є місцем роботи, краще скористатися браузером Opera AC, які мають масу корисних налаштувань.
5
Якщо ви не хочете відмовлятися від Internet Explorer, налаштуйте його правильним чином. Зокрема, включите відкриття нових сторінок в новій вкладці, а не в новому вікні. Для цього в IE-7 відкрийте: «Сервіс» - «Властивості оглядача». Виберіть вкладку «Загальні», на ній « Вкладки » - «Налаштування». Зніміть прапорець з рядка «Включити огляд з вкладками». Збережіть зміни, двічі натиснувши ОК, і перезапустіть браузер.