Як у Gimp прибрати фон. видалення фону в gimp.

Видалення фону з портрета або фотографії об'єкта виробляють, якщо він захаращує знімок або якщо потрібно перенести об'єкт на інший фон. Здійснити цю операцію можна за допомогою растрового графічного редактора, наприклад, GIMP.
Інструкція
1
Обов'язково зробіть резервну копію оригіналу зображення (або збережіть його під іншим ім'ям і лише потім приступайте до модифікації).
2
Для видалення фону першим способом виберіть інструмент «Ножиці». Обведіть їм по контуру об'єкт, навколо якого ви бажаєте прибрати фон. Замкнувши контур, скоректуйте положення його точок, а при необхідності додайте нові, проміжні, положення яких також скоректуйте. Після цього натисніть середину об'єкта, і контур стане суцільним, а точки зникнуть.
3
Скопіюйте виділений об'єкт, натиснувши Ctrl + C. Створіть нове зображення такого розміру, щоб цей об'єкт в нього помістився. При цьому виберіть бажаний колір фону . Вставте туди вміст буфера обміну, натиснувши Ctrl + V. Виберіть інструмент «Прямокутне виділення» та натисніть на будь-яку точку, що виходить за межі контуру. Після цього збережіть результат під таким ім'ям, якого ще немає. Аналогічним чином можна вставити вміст буфера обміну у вже наявну картинку з фоном. Після цього не забудьте до зняття виділення перемістити об'єкт клавішами зі стрілками в бажане місце.
4
Можна обійтися і без створення нового зображення. Для цього в меню «Правка» виберіть пункт «Інвертувати виділення». Об'єкт перестане бути виділеним, зате таким стане фон. Щоб його видалити, в старій версії GIMP натисніть Ctrl + K, а в новій - Ctrl + X. Після цього виберіть бажаний колір фону і виконайте операцію «Зображення» - «Звести зображення».
5
Для видалення фону другим способом замість інструменту «Ножиці» використовуйте інструмент «Ластик». Виберіть бажаний колір фону , а потім встановіть такий діаметр гумки, щоб їм було легко прати фон навколо об'єкта. Розчистивши простір навколо нього, залишилися ділянки фону видаліть, використовуючи інструмент «Прямокутне виділення» і поєднання клавіш Ctrk + K (або Ctrl + X). Потім зведіть зображення, як зазначено вище.
6
Щоб тепер перенести об'єкт на інший фон, виберіть інструмент «Чарівна паличка» і натисніть на будь-яку точку фону навколо об'єкта. Потім здійсните операцію «Виділення» - «Інвертувати виділення». Натисніть Ctrl + C. Відкривши файл з іншим фоном, вставте в нього об'єкт, натиснувши Ctrl + V, увімкніть інструмент «Прямокутне виділення», скоректуйте положення об'єкта клавішами зі стрілками, а потім натисніть на будь-яку точку фону . Збережіть результат під іншим ім'ям.
Не завжди, фотографуючи що-небудь, вдається захопити саме той кадр, який ви хотіли отримати. Часто, розглядаючи фотографію на комп'ютері, ви починаєте розуміти, що з усієї фотографії потрібно лише якийсь конкретний фрагмент. Також фрагмент фотографії деколи потрібен, якщо з неї ви хочете зробити аватар в соціальній мережі або форумі, або який-небудь колаж. У цій статті ви дізнаєтеся, як вирізати фрагмент зі звичайної фотографії, використовуючи різні програми.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - це скористатися програмою Adobe Photoshop. Відкрийте програму і завантажте фотографію, яку потрібно обрізати. На панелі інструментів знайдіть інструмент Crop, піктограма якого виглядає як чорна рамочка. Лівою клавішею миші виділіть на фотографії прямокутний фрагмент, скадріруйте його на око або вкажіть потрібні розміри у верхній панелі, і натисніть Enter. Збережіть нове зображення під будь-яким ім'ям.
2
Також фрагмент картинки можна отримати, вирізавши фотографію з відеозапису. Для цього відкрийте відео на смузі розкадровки та виберіть потрібний кадр на екрані перегляду. Під екраном натисніть значок фотоапарата (Capture) - вибраний кадр збережеться у форматі jpeg і йому автоматично буде присвоєно ім'я з часом і датою поточного дня.
3
Щоб вирізати фотографію в Corel Photo Paint, завантажте фотографію, а потім в меню оберіть розділ «Зображення», а потім «Лабораторія вирізів». У вікні мишею вкажіть потрібний фрагмент вибраної фотографії - лівою клавішею проводите лінію кордону фрагмента, а правою періть лінії. Обведіть кордонами потрібний фрагмент, залийте отриману область і натисніть ОК. Збережіть вирізане зображення. Потім відкрийте, якщо потрібно, інше зображення, на яке ви хочете вставити фрагмент, який щойно вирізали. Відмасштабуйте їх до однакових розмірів і пропорцій, вставте фрагмент на потрібне місце зображення, експортуйте файл, і збережіть в jpeg.