Як в Outlook зробити розсилку. Як відключити розсилку в Аутлук.

Створення списку розсилки в додатку Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office, - це стандартна операція, яка може бути виконана користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Outlook. Для того щоб використовувати імена адресатів, що знаходяться в адресній книзі додатки, розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі Oulook і вкажіть команду «Створити».
2
Оберіть підкоманду «Список розсилки» і надрукуйте бажане ім'я створюваного списку в рядку «Ім'я». Перейдіть на вкладку «Список розсилки» в діалоговому вікні та скористайтеся посиланням «Вибрати учасників». Вкажіть адресну книгу, яка містить потрібні адреси електронної пошти, у каталозі «Адресна книга». Надрукуйте ім'я обраного адресата в рядку «Пошук» та виділіть определившееся ім'я в каталозі, розташованому під рядком пошуку. Натисніть посилання «Учасники» і повторіть всі вищеописані дії для кожного потрібного адресата розсилки. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
При необхідності створення списку розсилки з імен у повідомленнях електронної пошти виділіть необхідний ім'я в рядку «Кому» і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Копіювати» і розкрийте вузол Microsoft Office. Виберіть пункт «Списки розсилки» в розділі «Створити новий елемент Outlook» і перейдіть на вкладку «Списки розсилки" діалогового вікна.
4
Виберіть посилання «Вибрати учасників» в розділі «Учасники» і викличте контекстне меню однойменної рядки кліком правої кнопки миші в наступному діалоговому вікні «Вибір членів». Вкажіть пункт «Вставити» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Надрукуйте бажане ім'я створюваної розсилки в рядку «Ім'я» і ще раз поверніться на вкладку «Списки розсилки». Скористайтеся командою «Зберегти і закрити» в розділі «Дії».