Як в ubuntu відключити пароль. ubuntu відключення пароля при вході в систему.

Одним з найбільш зручних і надійних дистрибутивів Linux є Ubuntu, дана операційна система підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам. Після установки Ubuntu у деяких користувачів може з'явитися бажання відключити введення пароля при вході в систему.
Інструкція
1
Linux з кожним роком завойовує все більше прихильників. Не останню роль в цьому відіграє поява все більш якісних дистрибутивів, що дозволяють без зайвого клопоту встановити операційну систему і почати роботу. Ubuntu є саме таким дистрибутивом, при його установці і настройці ви зіткнетеся з мінімумом складнощів. Зазвичай все починає працювати «з коробки» - система правильно визначає все обладнання, в її складі є всі необхідні програми для звичайної роботи.
2
Користувачі Windows зазвичай працюють під обліковим записом адміністратора і звикають до того, що при завантаженні системи не потрібно вводити пароль . Перейшовши на Linux, вони і в цій ОС хочуть отримати такий же простий вхід. Для реалізації автовходу в останніх версіях Ubuntu (11.10 і старше) відкрийте: «Параметри системи» - «Облікові записи користувачів».
3
У вікні, виберіть ваш обліковий запис, натисніть кнопку «Розблокувати» і введіть пароль . Потім увімкніть опцію автоматичного входу, натиснувши відповідну кнопку. Після перезавантаження Ubuntu буде завантажуватися автоматично, без введення пароля.
4
Якщо з якоїсь причини включити автоматичний вхід описаним вище способом не вдалося, можна реалізувати його шляхом правки файлу/etc/lightdm/lightdm.conf. Щоб відредагувати його, наберіть в консолі наступну команду: sudo gedit/etc/lightdm/lightdm.conf і натисніть Enter. Введіть пароль . У вікні редактора знайдіть рядок autologin-user =. У цей рядок треба ввести ім'я користувача, під яким ви входите в систему. Наприклад, autologin-user = alex22 (без крапки в кінці).
5
Слід зазначити, що операційна система Linux відрізняється від Windows, перш за все, своєю філософією, підходом до роботи. У Linux не працюють під адміністратором, що істотно підвищує безпеку. Питання безпеки в цій ОС мають високий пріоритет, тому введення пароля при вході добре узгоджується з основними принципами роботи в даній системі. Сам введення пароля займає лічені секунди, при цьому ви знаєте, що ніхто інший не зможе увійти в систему. Не випадково різні дистрибутиви Linux так популярні серед хакерів - саме ця ОС здатна забезпечити найвищий рівень конфіденційності та захисту інформації.
Операційна система Linux завойовує все нових і нових шанувальників. Однак при переході на неї з Windows багато користувачів стикаються з певними труднощами. Наприклад, незвичним є вхід в систему по паролю - в Windows ця функція зазвичай відключена. Скасувати введення пароля можна і в Linux, для цього достатньо виставити відповідні опції в налаштуваннях.
Інструкція
1
Перед тим як прибрати вікно введення пароля, подумайте про те, чи варто це робити. Одним з головних достоїнств операційної системи Linux є її висока захищеність. У Windows можна обійти введення пароля, наприклад, спробувавши завантажитися в безпечному режимі. В Linux пароль надійно захищає ваш комп'ютер від чужих очей. При завантаженні логін вже вписаний у відповідне поле, а набрати пароль - справа кількох секунд.
2
Конкретний спосіб скасування введення пароля залежить від використовуваного вами дистрибутива. Наприклад, в одному з найпопулярніших дистрибутивів Linux - Ubuntu 11.10 - слід клацнути мишкою по імені користувача у верхньому правому куті екрану. У розкрився меню виберіть рядок «Користувачі». Відкриється вікно, натисніть у ньому кнопку «Розблокувати». У вікні аутентифікації введіть пароль адміністратора та натисніть кнопку «аутентифицироваться». З'явиться віконце з параметрами входу в систему. У ньому ви побачите дві кнопки: 1 і 0. Натисніть кнопку 1 і перезавантажте систему.
3
Для включення автологіна в Suse Linux натисніть кнопку Start і введіть user management в поле Search. Знайдіть внизу і клікніть мишкою по рядку User management. У випадаючому меню виберіть Expert Options, потім Login Settings. Для вибору автологіна встановіть у вікні, пташку у відповідне поле. У списку виберіть користувача, для якого буде встановлено автоматичний вхід.
4
У деяких дистрибутивах включення автологіна доведеться проводити правкою відповідного файлу конфігурації. Якщо ви не знайшли в своїй системі функції включення автологіна, пошукайте один з цих файлів:/etc/gdm3/daemon.conf/etc/X11/gdm/custom.conf
5
Щоб працював автоматичний вхід, у файлі конфігурації повинна бути присутня запис: [daemon] AutomaticLoginEnable = true AutomaticLogin = userВместо user вставте ваш логін.