Як в Word поставити індекс. вставка підрядкового символу в ворде.

Верхні і нижні індекси потрібні не тільки при написанні формул, а й, наприклад, при описі викрійок. В текстовому процесорі Microsoft Office Word можна без зусиль перетворити в такий індекс будь-яку набрану цифру, букву, слово або фрагмент тексту будь-якого розміру. Однак найпростіший варіант цієї операції дає результат, який не сумісний з багатьма додатками - такі індекси НЕ будуть правильно відображатися в інших програмах. Для отримання результату максимально можливої сумісності доводиться використовувати більш складний спосіб.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо ви не плануєте кудись переносити запроваджуваний в документ Word текст і впевнені, що читачі теж буде використовувати для перегляду цю ж програму, скористайтеся найбільш простим методом. Відкривши в текстовому процесорі потрібний документ і, виділивши цифру або букву, яку потрібно зробити верхнім або нижнім індексом, клікніть одну з двох іконок в групі команд «Шрифт» на вкладці «Головна» меню Word. Перша з них позначена символом x? і перетворює виділений текст в верхній - «надрядковий» - індекс. Інша розміщена правіше, відзначена написом x? - Вона робить виділені знаки нижніми - «підрядковими» - індексами.
2
Складніший спосіб передбачає використання в якості індексів відповідні літери з Юнікод-таблиці. Цю таблицю використовує для відображення символів більшість сучасних прикладних і системних програм, незалежно від того, закладена чи в них підтримка форматів документів Word. Щоб помістити в текст один з індексів з Юнікод-таблиці, встановіть курсор введення в потрібну позицію і перейдіть на вкладку «Вставка» в меню редактора.
3
Розкрийте випадає "Символ» - він поміщений у правого краю «стрічки» Word. Якщо ви недавно використовували потрібний індекс, виберіть його в таблиці з двадцяткою останніх символів, а якщо ні - клікніть по напису «Інші символи».
4
Знайдіть і виділіть в таблиці, що відкрилася потрібний символ. Деякі індекси - надрядкові 1, 2 і 3 - можна знайти в перших же рядках. Інші згруповані в секції «Надрядкові і підрядкові» - встановіть це значення в спадному списку "Набір» для швидкого переходу до цієї групи. У різних місцях таблиці можна знайти надрядкові і підрядкові символи грецького і латинського алфавіту, знаки пунктуації, математичних операцій і т.д.
5
Вибравши потрібний знак, натисніть кнопку «Вставити» і закрийте таблицю символів.