Як у Word розлінованих лист. разлиновка листів для кулінарної книги word мк.

У певних ситуаціях користувачеві може знадобитися розлінованих лист , щоб використовувати його в якості трафарету або бланка. У програмі Microsoft Office Word це можна зробити за допомогою вбудованих інструментів.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до разліновке, налаштуйте відповідний режим відображення сторінки. Відкрийте вкладку «Вид», переконайтеся, що у блоці «Режими перегляду документа» на панелі інструментів встановлено значення «Розмітка сторінки». У блоці «Показати або приховати» встановіть маркер в поле «Лінійка». Це допоможе наочно побачити і оцінити, чи правильно ви вибрали висоту рядків при разліновке.
2
Перейдіть на вкладку «Вид» і знайдіть блок «Параметри сторінки». Натисніть на кнопку-мініатюру «Розмір» і виберіть для документа відповідний формат, клікнувши у випадаючому меню по відповідному рядку лівою кнопкою миші. При виведенні документа на друк розмір електронної сторінки повинен збігатися з розміром паперового лист а.
3
У тому ж блоці натисніть на кнопку-мініатюру «Поля» і виберіть у контекстному меню пункт «Настроювані поля». Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Поля» в однойменній групі встановіть потрібні значення для правого і лівого поля, можливо, разлиновка вашого лист а перевищує значення, встановлені за замовчуванням.
4
Відкрийте вкладку «Вставка». У блоці «Таблиці» натисніть на кнопку-мініатюру «Таблиця». Розгорнеться меню. Використовуючи макет, виберіть один стовпець і максимальну кількість рядків. Або ж викличте в меню команду «Вставити таблицю» і вкажіть в діалоговому вікні потрібну кількість шпальт і рядків. Буде створена таблиця з заданими параметрами.
5
Якщо в таблиці не вистачає рядків, виділіть за допомогою миші стільки рядків, скільки хочете вставити, в контекстному меню «Робота з таблицями» перейдіть на вкладку «Макет» та натисніть на кнопку «Вставити зверху» або «Вставити знизу» в блоці «Рядки і стовпці». Щоб прибрати бічні межі таблиці, перейдіть на вкладку «Конструктор», виберіть інструмент «Ластик» та проведіть ним по правій і лівій межі.
6
Щоб задати точну висоту рядка, виділіть таблицю і клацніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Властивості таблиці». Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Строка». У групі «Розмір» розділу «Рядок» встановіть маркер в поле «Висота». У сусідньому полі, розташованому трохи правіше, введіть потрібне вам значення в сантиметрах і натисніть на кнопку ОК.