Як у Word розтягнути текст. Як розтягнути текст на всю ширину сторінки в ворде 2010.

Текстовий процесор Microsoft Office Word має, мабуть, найбільш просунуті інструменти для форматування тексту серед всіх популярних редакторів тексту. Зокрема, в ньому є можливість декількома способами розтягувати текст по горизонталі і вертикалі. Найпростіше зробити це, збільшивши розмір шрифту, але якщо цей варіант не підходить з якихось причин, можна задіяти інші можливості Word.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Щоб розтягнути текст у рядках абзаців документа, застосуйте до нього вирівнювання по ширині - «повне вирівнювання». Для цього спочатку виділіть весь текст (Ctrl + A) або потрібний його фрагмент, а потім або натисніть клавіші Ctrl + J, або клікніть по четвертій іконці в нижньому ряду групи команд «Абзац» на вкладці «Головна». Після цього Word отформатирует абзаци, збільшивши пропуски між словами там, де це можливо. Загальна кількість рядків і сторінок в документі при цьому не збільшиться.
2
Якщо потрібно розтягнути текст по вертикалі, збільште використовуваний в документі міжрядковий інтервал. Для цього теж потрібно виділити весь текст або його частину. Зробивши це, розкрийте список, що випадає, прикріплений до кнопки «Інтервал» в тій же групі команд «Абзац» - вона поміщена праворуч від описаної в попередньому кроці. У списку виберіть один з шести запропонованих варіантів або відкрийте вікно для ручної установки потрібного значення, клацнувши по рядку «Інші варіанти міжрядкових інтервалів». В результаті зміни цього параметра кількість рядків у документі не зміниться, але вони будуть розтягнуті на більше число сторінок.
3
При необхідності зберегти і поточне вирівнювання, і міжрядковий інтервал для розтягування тексту можна змінити пропорції букв - зробити їх ширше, зберігши висоту. Для цього виділіть потрібний фрагмент тексту і клікніть по маленькому значку, вміщеної на вкладці «Головна» правіше назви групи команд «Шрифт» - вона відкриває окреме вікно налаштувань з двох вкладок. Викликати це вікно можна і з використанням «гарячих клавіш» Ctrl + D.
4
Перейдіть на вкладку «Додатково» і в випадаючому списку у напису «Масштаб» виберіть значення 150% або 200%. Якщо ці два варіанти вас не влаштовують, скористайтеся списком, що випадає з наступного рядка - «Інтервал». Встановіть у ньому значення «Розріджене», а потім підберіть відповідний інтервал між буквами в пунктах - для цього призначено віконце праворуч від списку. На завершення натисніть кнопку OK.