Як у відео вставити напис. Як додавати написи в movie maker.

Створений відеофільм можна прикрасити різноманітними написами і титрами. Тим більше що функція накладення тексту на відео присутня в більшості відеоредакторів. У тому числі - і в Movie Maker, що входить до складу операційної системи Windows.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - створений відеофільм;
  • - встановлена на комп'ютер програма Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Після того як фільм буде практично закінчений, можете приступати до супроводу його кадрів різноманітними написами та назвами. Для цього виберіть зверху на панелі інструментів розділ «Операції». Після натискання даної кнопки в лівій частині робочого вікна відкриється нове меню для створення титрів і назв та подальшого їх додавання у фільм. Місце розташування написів може бути на початку ролика, в кінці або на вибраному кліпі і т.п. Вам потрібно буде вказати потрібний пункт і набрати текст.
2
З початком і закінченням фільму все зрозуміло: титри автоматично стануть на своє місце. Якщо ви відзначите пункт «На вибраному кліпі», знайдіть потрібний момент на монтажній доріжці. Для цього рухайте за допомогою мишки синю смужку в рядку з текстом або використовуйте спеціальний курсор на екрані перегляду. Вкажіть потрібний для вставки титрів ділянку і натисніть кнопку «Готово».
3
Потім на доріжці монтажу після невеликого затемнення з'явиться знак «Е», що позначає, що напис додана в проект. При наведенні на синю смужку її текст відкриється на екрані.
4
Щоб оформлення було більш барвистим, поекспериментуйте зі шрифтами і кольором написи. Також ви можете змінити анімацію тексту, його розташування на екрані і прозорість.
5
Для редагування тексту і його властивостей у вікні, натисніть на букву «А», після чого можете виробляти з напис ю будь-які зміни. Найбільш відповідні варіанти не забувайте зберігати в проекті: інакше ваша праця може виявитися марним. До речі, кількість додаються написів може бути необмеженим. Тільки не перестарайтеся, пам'ятайте про почуття міри.
6
Змінити зовнішній вигляд вашої написи допоможуть наявні у вашому комп'ютері шрифти. Всі вони зберігаються на локальному диску C в папці Fonts системного розділу Windows. При бажанні ви можете додати в неї нові шрифти. Для цього їх потрібно завантажити з яких-небудь інтернет-сайтів (або придбати спеціалізований диск зі шрифтами) і помістити в папку Windows/Fonts, що розташовується на диску C.
Зверніть увагу
Функція додавання тексту на відео присутня в багатьох відеоредакторах.
Якщо ви відзняли відео, а звук погано записався, або нерозбірливий через сильний фонового шуму (вітру, роботи техніки, звуку автомобілів і т.д.), ви завжди можете зробити підкладку з титрів. Створити титри вам допоможе програма Adobe Premier.
Вам знадобиться
  • відео, комп'ютер, програма Adobe Premier Pro
Інструкція
1
Запустіть вікно програми Adobe Premier Pro 4. Натисніть вкладку «Файл», потім «Імпорт відео». У вікні, вкажіть, який файл ви хочете імпортувати в проект. Програма автоматично помістить його у вікно Project. «Перетягніть» завантажений файл на відеодоріжки.
2
Натисніть на вкладку «Файл», виберіть пункт «Новий», а потім «Титр». З'явиться вікно створення титрів. Створіть текст титру (надрукуйте його на клавіатурі). Виберіть потрібний шрифт, розмір, колір шрифту.
3
Закрийте титр, програма автоматично збереже його у вікні Project. Потім «перетягніть» титр на другий відеодоріжки (Video 2), і розташуйте над відео в тому місці, де титр повинен з'являтися.
4
Завершуючи процес створення титрів, збережіть проект. Відеозапис перезапишеться з усіма зробленими змінами.
Зверніть увагу
Колір шрифту краще підбирати за контрастом до загального кольором кадру, інакше текст може просто загубитися в зображенні. Найкраще підходить жовтий колір, він помітний на будь-якому темному або строкатому тлі.
Корисна порада
Контролюйте плавність появи титру в кадрі за допомогою відео переходу CrossDissolve (у вкладці Effects), встановлюючи його на початку і кінці кліпу.