Як в Мазілу повернути панель. мазило повернути панель закладок.

Розробники Mozilla Firefox передбачили можливість настройки інтерфейсу браузера. Користувач може в будь-який час змінити вид панелі інструментів, приховати або відобразити певні блоки і кнопки.
Інструкція
1
Якщо при запуску програми Mozilla Firefox ви зовсім не бачите вікна програми, значить, використовується повноекранний режим. Щоб вийти з нього, натисніть функціональну клавішу F11. Альтернативний варіант: підведіть курсор до верхнього краю екрану і затримайте його там на кілька секунд. Коли опуститься панель , клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Вийти з повноекранного режиму».
2
В тому випадку, якщо вікно браузера не зникає, але на екрані ви бачите тільки вкладки відкритих інтернет-сторінок, підведіть курсор миші до тієї частини панелі, де немає вкладок, і клікніть правою кнопкою миші. Розгорнеться контекстне меню. Відзначте в ньому маркером ті панелі, які хочете бачити у вікні браузера, клацнувши по кожній лівої кнопкою миші. Практично всі панелі відображаються у верхній частині вікна, за винятком панелі доповнень, яка розміщена в нижній частині екрану.
3
Окремо про доповнення «Яндекс.Бар»: воно дозволяє зробити вікно браузера зручнішим і інформативним. Якщо доповнення встановлено і активно, включити відображення його панелі можна таким же способом, який описаний в попередньому кроці. У тому випадку, якщо «Яндекс.Бар» встановлено, але ви не можете знайти його панель , виберіть в меню «Інструменти» пункт «Додатки». У вкладці, перейдіть в розділ «Розширення». Знайдіть у списку доповнення «Яндекс.Бар» та натисніть в рядку з його описом кнопку «Включити». Перезапустіть браузер.
4
Щоб додати або прибрати інструменти з панелі «Яндекс.Бар», натисніть на кнопку «Відкрити вікно налаштувань» у вигляді шестерінки. Після появи нового діалогового вікна переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Кнопки». У лівій частині вікна розташовані кнопки, які ви можете додати на панель . У правій частині - ті кнопки, які вже є. При виділенні тієї чи іншої кнопки з'являються стрілки - з їх допомогою ви зможете видаляти і додавати потрібні вам кнопки на панель інструментів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fpnhcf05iDk