Як в Мазілу відновити панель. mozilla firefox Як відновити панель документів.

Панелі інструментів у вікні програми дозволяють користувачеві виконувати різні операції. У браузері Mozilla Firefox управління додатком, відкритими вікнами, вкладками і настройками оглядача також здійснюється через панель . Якщо вона перестала відображатися, її можна відновити.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що у вас не включений повноекранний режим, в якому видно лише сторінка, що переглядається на поточний момент користувачем. Підведіть курсор миші до верхнього краю екрану і зачекайте кілька секунд. Панель опуститься, і ви зможете вибрати в меню потрібну вам команду.
2
Якщо ви хочете повністю відключити повноекранний режим, підведіть курсор до верхнього краю екрану, а коли панель опуститься, клацніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Вийти з повноекранного режиму». Також можна скористатися функціональною клавішею F11.
3
В тому випадку, якщо режим відображення обраний нормальний, але ви все одно не бачите панель інструментів, підведіть курсор миші до будь-якої видимої частини панелі у вікні браузера і клікніть по ній правою кнопкою миші. У розгорнулося контекстному меню ви зможете вибрати ті панелі, які вам потрібні для роботи.
4
Клацніть по пункту з назвою панелі («Панель меню», «Панель навігації», «Панель закладок», «Панель доповнень») лівої кнопкою миші, щоб встановити маркер. Обрана вами панель відобразиться у вікні браузера.
5
Для того щоб налаштувати панелі інструментів на власний розсуд - додати потрібні кнопки і прибрати зайві, так же клікніть по панелі правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Налаштувати». Відкриється нове діалогове вікно.
6
Ознайомтеся в ньому зі списком доступних інструментів. Щоб помістити вибраний елемент на панель інструментів у вікні програми, підведіть до нього курсор, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її натиснутою, перетягніть значок на панель інструментів.
7
Використовуйте елементи «Інтервал», «розтягувати інтервал» і «Разделитель», щоб надати панелі інструментів той вид, який вам подобається. Щоб видалити який-небудь елемент з панелі, просто перетягніть його вниз. Після завершення натисніть на кнопку «Готово».