Як відновити драйвера.

Досить часто трапляється ситуація, коли після установки свіжих і, за запевненнями розробників, надійних і стабільних драйверів комп'ютерна техніка починає поводитися, м'яко кажучи, дивно. Комп'ютер починає пригальмовувати, ноутбук може раптом перегріватися, а відтворення звуку йти з хрипами і розривами. Єдиний вихід у цій ситуації - відновити драйвера , з якими все відмінно працювало.
Інструкція
1
Перед установкою в систему нових драйверів завжди дотримуйтесь рекомендацій по створенню контрольних точок відновлення системи. В цьому випадку відновити драйвера , якщо нові програми будуть працювати некоректно, не складе великої праці. Крім того, багато драйвер-паки самостійно пропонують створення точки відновлення системи перед заміною драйверів на нові. З їх пропозиціями слід погоджуватися. Щоб примусово створити точку відновлення системи, зайдіть через меню «Пуск» в розділ «Довідка та підтримка».
2
Серед інших розділів виберете завдання «Відновлення системи». В наступному вікні вкажіть задачу «Створити точку відновлення» і натисніть «Далі». Введіть назву нової точки відновлення і підтвердіть введені параметри кнопкою «Створити».
3
Надалі, щоб відновити драйвера , вам знадобиться відкотити вироблені зміни системи. Для цього у вікні «Відновлення системи» вкажіть задачу «Відновлення попереднього стану комп'ютера», виберіть контрольну точку відновлення і слідуйте далі вказівкам системи.
4
Якщо ви точно знаєте, драйвер якого з ваших пристроїв працює неправильно, можна, не зачіпаючи зміни всієї системи, відкотити установку однієї програми. Для цього зайдіть в «Диспетчер пристроїв». У випадаючому списку виберіть пристрій, до якого потрібно відновити драйвера .
5
Зайдіть в його властивості на вкладку «Драйвер». У нижній частині вікна ви побачите п'ять доступних команд. Виберіть серед них «відкати» і натисніть відповідну кнопку. Старий робочий драйвер пристрою буде відновлений.