Як у вікно вставити картинку.

В операційній системі XP поставити картинку на робочий стіл не становить труднощів. А ось в Windows 7 Starter зробити це нелегко. Щоб змінити фон, доведеться змінити дані в реєстрі.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Paint;
  • - редактор реєстру;
  • - картинки з розширенням jpeg.
Інструкція
1
Найчастіше користувачі стикаються з подібною проблемою: ви намагаєтеся поміняти фонову заставку на робочому столі, а нічого не виходить. В цьому випадку звертатися в сервісний центр по ремонту комп'ютерів немає потреби. Ви цілком можете впоратися своїми силами. Перше, що потрібно зробити, це дізнатися, яка у вас встановлена операційна система. Якщо Windows XP (Professional або Home Edition), то найімовірніше фон робочого столу не змінюється через те, що програма не може розпізнати формат картинки.
2
Вам потрібно буде змінити розширення картинки на стандартне і найбільш популярне - jpeg. Для цього зайдіть в меню «Пуск», потім «Усі програми», «Стандартні». В списку знайдіть графічний редактор Paint і запустіть його. Потім відкрийте в даній програмі ту картинку , яку хочете помістити на робочий стіл. Вам потрібно буде просто зберегти її в новому форматі. Натисніть розділ «Файл», «Зберегти як». У діалоговому вікні змініть тип файлу з вихідного на jpeg.
3
Після зміни розширення відкрийте збережену картинку . Клацніть по ній правою кнопкою миші і натисніть «Зробити фоновим малюнком робочого столу".
4
У випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7 Starter, то тут потрібно вчинити іншим способом. Натисніть меню «Пуск», «Виконати». У командному рядку введіть «regedit». Перед вами відкриється редактор реєстру. Потім знайдіть серед розділів HKEY_CURRENT_USER, а потім відкрийте Control Panel і натисніть Desktop. Потім в записах буде розділ Wallpaper. У ньому введіть шлях до вашої картинці, збереженої на комп'ютері. Після цього закрийте редактор реєстру.
Зверніть увагу
Будьте обережні при зміні даних в редакторі реєстру. Строго дотримуйтесь вказівок щодо зміни параметрів, інакше є ймовірність, що операційна система почне працювати неправильно.