Як в Опері включити орфографію.

Вперше функція автоматичної перевірки орфографії з'явилася в текстових редакторах, а потім стала вбудовуватися виробниками в інші програми, включаючи веб-оглядачі. У браузерах вона, мабуть, навіть потрібніше, ніж в програмах-редакторах, так як тут тексти доводиться набирати і відправляти в процесі онлайн-спілкування, тобто досить швидко, що не може не позначитися на їх якості. Допомога додатки в цьому випадку виявляється дуже до речі.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera і доступ в інтернет.
Інструкція
1
Всі дії, необхідні для включення функції перевірки орфографії, в сучасних версіях Opera здійснюються за допомогою вбудованих в браузер елементів управління. Немає необхідності, як це було раніше, щось розшукувати в мережі, завантажувати, з'ясовувати розташування папки, в яку викачане слід помістити і т.д. Тому запустіть браузер і перейдіть на будь-яку сторінку, в якій є віконце введення тексту - наприклад, на головну сторінку будь-якого пошуковика. Клацніть по полю для набору пошукового запиту правою кнопкою миші і перевірте наявність відмітки навпроти пункту «Перевіряти орфографію » в контекстному меню. Якщо її немає - поставте.
2
Якщо відмітка в потрібному рядку стоїть, а перевірка орфографії все одно не проводиться, відкрийте це ж контекстне меню і перейдіть в розділ «Словники». У нього вміщено список мов, для якого браузера є перевірочні словники - виберіть рядок «Російський».
3
Потрібного мови може не опинитися в списку. У цьому випадку запустіть майстер завантаження перевірочних словників Opera - виберіть пункт «Додати/видалити словники».
4
У представленому майстром списку доступних на сервері виробника словників поставте позначки навпроти потрібних вам - крім російської можна вибрати і будь-які інші. При цьому майте на увазі, що завантаження кожного словника вимагає певного часу, а також подовжує список питань, що задаються майстром - вам доведеться ставити відмітки про згоду з умовами використання кожного словника окремо. Тому надмірна запасливість може істотно затягнути процес і відібрати неабияку частку інтернет-трафіку.
5
Натисніть кнопку «Далі», а коли майстер почне виводити на екран тексти ліцензійних угод, ставте позначку про згоду з ними, якщо описані умови вас влаштовують. В кінці роботи майстер запропонує вибрати в поповнення списку мову перевірки орфографії за замовчуванням - клацніть по рядку «Російський», а потім клацніть по кнопці «Завершити».