Як в Опері включити яву.

Java-апплетами називаються Кросплатформені програми, які можуть запускатися через інтерпретатор Java окремо або в складі веб-сторінок. У більшості браузерів, включаючи Opera, виконання таких аплетів є відключається.
Інструкція
1
Не плутайте Java-аплети з Java-скриптами. Скрипти являють собою фрагменти коду, написані на мові Java і виконувані безпосередньо браузером. Аплети ж заздалегідь переведені в багатоплатформовий проміжний код і виконуються плагіном. За швидкістю виконання аплети займають проміжне положення між скриптами і програмами в машинних кодах.
2
Переконайтеся, що на комп'ютері встановлений плагін Java. Для цього з іншого браузера, в якому плагін Java гарантовано включений, перейдіть на наступну сторінку: http://java.com/ru/download/installed.jspНажміте кнопку «Перевірте версію Java».
3
Якщо виявиться, що плагін відсутня, або він застарів, скачайте його з наступної сторінки: http://java.com/ru/download/manual.jsp? Locale = ruСуществуют варіанти даного плагіна для різних операційних систем, включаючи Linux і Windows найбільш поширених версій. Спосіб його установки залежить від використовуваної Вами ОС.
4
Запустіть браузер Opera і відкрийте його панель налаштувань. Для цього в старих версіях браузера виберіть пункт меню «Інструменти» - «Налаштування», а в нових - «Налаштування» - «Загальні настройки».
5
Відкрийте вкладку «Додатково», а потім в зліва переліку виберіть пункт «Вміст».
6
Встановіть галочку «Включити Java». На галочку «Включити плагіни» уваги не зважайте - вона призначена для управління іншими плагінами, наприклад, Flash. Натисніть кнопку ОК.
7
Браузер Opera дозволяє тримати плагін Java включеним або вимкненим для всіх сайтів, крім тих, для яких вказано інше. Щоб здійснити налаштування для певного сайту, спочатку зайдіть на нього, а потім за допомогою правої клавіші миші викличте контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Настройки для сайту».
8
У вікні, виберіть вкладку «Вміст». Установіть або зніміть галочку «Включити Java», а потім натисніть кнопку ОК.