Як в Опері налаштувати паролі.

В Opera є вбудований компонент, який в останніх версіях браузера називається «Менеджером паролів». Він відстежує заповнення користувачем форм на веб-сторінках і визначає поля, які в формах використовуються для введення логіна і пароля. При відправці даних на сервер цей компонент пропонує зберегти їх, щоб не вводити вручну при кожному наступному заповненні цієї ж форми. У користувача є деякі можливості втрутитися в роботу «Менеджера паролів», хоча доступних налаштувань зовсім небагато.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
При першому введенні логіна і пароля ви можете дати вказівку зберегти цю пару для переглядається - відповідне запрошення браузер виводить у верхній частині сторінки при натисканні кнопки відправки даних. В з'явилася смужці натисніть кнопку «Зберегти», щоб браузер зашифрував введені дані та помістив їх в своє сховище на диску комп'ютера. Якщо наступного разу на цій сторінці ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + Enter, «Менеджер паролів» за вас введе їх в потрібні поля форми і клацне по кнопці відправки даних.
2
У цій же смужці є і кнопка «Ніколи» - використовуйте її для виключення режиму збереження паролів. Уже записані на диск пари логін-пароль при цьому не видаляються, але питання про збереження нових браузер задавати перестане.
3
Для повторної активації відключеного «Менеджера паролів» використовуйте вікно основних налаштувань браузера. Щоб отримати до нього доступ, натисніть клавіші Ctrl + F12 або виберіть пункт "Загальні налаштування" в розділі "Налаштування" меню Opera. Установка «Включити управління паролями» вміщена на вкладку «Форми» - поставте позначку в її чекбоксі і натисніть кнопку OK.
4
У вас є можливість видалити з повного списку одну або потрібну кількість збережених пар логін-пароль. Доступ до цього списку відкриває кнопка « Паролі », вміщена правіше описаної в попередньому кроці установки - натисніть її і в поле пошукового запиту введіть ім'я домену, дані авторизації якого треба прибрати. Паролів для кожного сайту може опинитися в списку кілька, повний їх перелік відкривається клацанням по трикутнику перед ім'ям домена. Виділіть потрібний логін (паролі тут не відображаються для дотримання таємності) і натисніть кнопку «Видалити».
5
Для тотальної зачистки сховища паролів використовуйте діалог видалення особистих даних. Він викликається через меню браузера - розкрийте його і виберіть пункт «Видалити особисті дані» у розділі "Налаштування". Ви побачите скорочену до мінімуму версію діалогу, а для отримання повного списку доступних налаштувань клацніть по напису «Детальне налаштування». Поставте відмітку в полі «Видалити збережені паролі» і перевірте всі інші установки, щоб не втратити в процесі очистки що-небудь важливе. Потім натисніть кнопку «Видалити».