Як в Опері подивитися кеш. Як в opera подивитися завантаження.

Кешем називають тимчасове сховище файлів, яке браузер організовує для своїх потреб в комп'ютері користувача. У процесі веб-серфінгу програма поміщає туди складові частини сторінок (картинки, флеш-ролики, файли скриптів, і т.д.), щоб при наступному відвідуванні не витрачати час на їх повторну завантаження. Особливість кеша Opera в тому, що файли в ньому зберігаються під іншими назвами, тому для його перегляду зручніше використовувати вбудовані засоби самого браузера, а не менеджер файлів операційної системи.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Після запуску браузера відкрийте його меню і в розділі «Сторінка» знайдіть підрозділ «Засоби розробки». В ньому виберіть пункт «Кеш», і Opera завантажить сторінку з заголовком «Вміст кеша». Якщо у вас встановлена якась із ранніх версій браузера і в меню немає такого пункту, введіть в адресний рядок opera: cache і натисніть клавішу Enter - результат буде таким же.
2
Завантажена сторінка містить таблицю з перерахуванням імен доменів, файли яких збережені в кеші. У колонці з назвою «закешовану посилань» зазначено кількість збережених сторінок кожного домена. У стовпці «Предпросмотр» і «Показати» кожного рядка поміщені посилання на детальний перегляд вмісту кеша для кожного домена окремо. Посилання «Предпросмотр всіх» і «Показати все» над таблицею призначені для перегляду повного змісту сховища без поділу файлів по приналежності до певного домену.
3
На початку цієї сторінки є набір чекбоксів в чотирьох колонках. Виставляючи в них мітки, ви можете фільтрувати списки вмісту кеша за типами файлів. Правда, типи тут представлені не звичними розширеннями файлів, а переданими в заголовках http-запитів кодами - наприклад, image/gif, video/flv, audio/midi і т.д. Виставте позначки в чекбоксах лівої колонки, якщо хочете бачити у списку тільки файли зображень. Для відображення тільки відеороликів використовуйте чекбокси другої колонки. У третій стовпчик поміщені коди звукових файлів. Права колонка відповідає за відображення текстових файлів - сторінок, скриптів, описів стилів і т.д.
4
Якщо ви хочете переглянути вміст кешу Opera без використання самого браузера, знайдіть адреса розміщення цього сховища на сторінці «Про програму». Щоб її завантажити, розкрийте меню і виберіть пункт з такою назвою в розділі «Довідка». Повний шлях до потрібної папки поміщений навпроти напису «Кеш» в секції «Шляхи» цієї сторінки - скопіюйте його, вставте в адресний рядок менеджера файлів і натисніть кнопку Enter.