Як у презентацію вставити малюнок.

Для успішного редагування комп'ютерної презентації необхідно використовувати програму, в якій вона була створена. У деяких ситуаціях підійдуть і аналогічне ПО, що підтримує формат вихідної презентації.
Вам знадобиться
  • - Power Point;
  • - Impress;
  • - Fraps.
Інструкція
1
Врахуйте, що для редагування презентацій краще використовувати ту програму, в якій вони були створені. Даний метод дозволяє запобігти виникненню помилок, пов'язаних з несумісністю типів файлів.
2
Встановіть потрібне програмне забезпечення. Запустіть його і відкрийте файл презентації. Для цього використовуйте меню File або натисніть клавіші Ctrl і O (Power Point і Impress).
3
Почекайте деякий час, поки презентація повністю завантажиться в робоче вікно програми. Виберіть спосіб додавання нового малюнка. Спочатку створіть додаткове робоче вікно. Для цього клікніть правою кнопкою миші між сусідніми зображеннями і виберіть пункт «Створити слайд».
4
Після появи нового вікна клікніть по іконці «Додати зображення». Виберіть папку, в якій розташований потрібний файл. Двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Знову повторіть цю процедуру для додавання до презентації ще одного малюнка.
5
Мінус цього методу в тому, що вам доведеться перенастроювати параметри відтворення звукової доріжки. Якщо даний варіант вам не підходить, додайте рисунок до вже існуючого слайду.
6
Виділіть потрібний елемент в лівій графі. Дочекайтеся детальних параметрів слайда в правому вікні програми. Натисніть кнопку «Додати зображення» і повторіть алгоритм, описаний в попередніх кроках.
7
Для перегляду презентації за допомогою відеоплеєрів створіть окремий кліп. Для цього встановіть програму, що дозволяє виконувати захоплення зображення з монітора, наприклад, Fraps.
8
Налаштуйте обрану програму і з'ясуйте клавішу, натискання якої запускає процес запису. Відкрийте презентацію і активуйте автоматичну зміну слайдів. Увімкніть показ презентації та активуйте роботу програми запису відео.