Як в презентацію вставити текст. Як видалити непотрібний слайд в powerpoint.

Презентація - це впорядкований набір спеціально підібраних слайдів, які дозволяють проілюструвати виступ. Уміння створювати на комп'ютері презентації може стати в нагоді багатьом - від школярів до бізнесменів. Щоб зробити презентацію більш наочною, в слайди презентації буває необхідно вставити поясняющие тексти.
Інструкція
1
Відкрийте презентацію в PowerPoint або OpenOffice. Вставте слайд з текстом цілком з іншої презентації. При використанні MS PowerPoint 2007 натисніть на вкладку «Головна» і в групі «Слайди» клікніть по напису «Створити слайд». Виберіть «Слайди зі структури». У віконці форматів встановіть «Всі файли» та виберіть презентацію , текст з якої вам потрібен. Двічі клікніть по ній. При необхідності видаліть непотрібні слайди, виділяючи їх і натискаючи клавішу Del на клавіатурі.
2
Для вставки структур з текстом з іншої презентації в MS PowerPoint 2003 натисніть «Вставка»? «Слайди зі структури ...» і виберіть «Всі файли». Потім двічі клацніть по презентації, щоб вставити з неї всі слайди. Видаліть ті слайди, текст з яких вам не потрібно.
3
Щоб перенести слайди з текстом з однієї презентації в іншу в програмі OpenOffice, розкрийте вкладку «Вставка» і далі натисніть на «Файл». Відзначте кліком презентацію і натисніть Enter. При необхідності погодьтеся на узгодження поточних об'єктів і видалення невикористовуваних фонів. Позбавтеся від слайдів, які вам не потрібні.
4
Вставте текст, скопіювавши його з усіх джерел. Виділіть потрібний текст лівої кнопкою миші, натисніть на виділення правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню дія "Копіювати". Створіть новий слайд: в MS PowerPoint 2007 це можна зробити у вкладці «Головна» в групі «Слайди» після кліка по розділу «Створити слайд». В MS PowerPoint 2003 створіть слайд поєднанням Ctrl + Ь. В OpenOffice створення слайда відбувається після натискання на «Вкладка»? «Слайд».
5
Виберіть будь макет. Якщо був обраний макет порожнього слайда, вставте текст, натиснувши правою кнопкою миші на порожній простір і вибравши «Вставити». Якщо ви вибрали макет зі структурою «Текст слайда», натисніть всередину пунктирного прямокутника і вставте текст поєднанням клавіш Ctrl + V або натиснувши правою кнопкою миші і вибравши «Вставити».