Як в презентацію вставити фото.

Розрізняють декілька основних видів комп'ютерних презентацій. У першому випадку це комплект файлів, об'єднаних за допомогою програми Power Point або її аналога. Інші презентації представляють собою готові відеофайли.
Вам знадобиться
  • - Power Point;
  • - Adobe Premier.
Інструкція
1
Для редагування слайдів першого типу використовуйте ту утиліту, за допомогою якої вони були об'єднані. Існують і взаємозамінні додатки. Презентації, створені за допомогою програми Power Point, можуть бути відредаговані в безкоштовному аналогу з комплекту Open Office.
2
Встановіть підходяще програмне забезпечення. Відкрийте програму Power Point або її аналог. Розгорніть меню додаткових параметрів і перейдіть до пункту «Відкрити».
3
Виберіть файл, запуск якого відкриває презентацію . Все слайди будуть відображені в лівій колонці. Клікніть правою кнопкою миші між рядом стоять кадрами. Після відкриття нового меню перейдіть до пункту «Створити слайд».
4
Виділіть лівою кнопкою миші нове порожнє вікно. В основному меню програми знайдіть кнопку «Вставити малюнок з файлу» і натисніть її. Дочекайтеся запуску провідника і вкажіть файл, що містить потрібне вам зображення. Клікніть по ньому лівою кнопкою миші і натисніть кнопку «Додати».
5
Щоб додати зображення до вже існуючого слайду використовуйте аналогічний метод. Природно, процедуру створення нового слайда необхідно пропустити. Після завершення роботи з презентацією збережіть її кінцеву версію, натиснувши клавіші Ctrl і S.
6
У тих ситуаціях, коли вам необхідно вставити слайд в готовий відеофайл, використовуйте програму Adobe Premier або Movie Maker. Встановіть та запустіть одну із зазначених програм. Якщо ви працюєте з відео високої якості, ні в якому разі не використовуйте другу утиліту.
7
Помістіть завантажений відеофайл в смугу візуалізацію. Дочекайтеся завершення процедури розкадровки. Помістіть нове зображення в потрібне місце. Виконайте коригування аудиодорожки і встановіть час показу слайда. Збережіть проект і перевірте його якість.
Для успішного редагування комп'ютерної презентації необхідно використовувати програму, в якій вона була створена. В деяких ситуаціях підійдуть і аналогічне ПЗ, що підтримує формат вихідної презентації.
Вам знадобиться
  • - Power Point;
  • - Impress;
  • - Fraps.
Інструкція
1
Врахуйте, що для редагування презентацій краще використовувати ту програму, в якій вони були створені. Даний метод дозволяє запобігти виникненню помилок, пов'язаних з несумісністю типів файлів.
2
Встановіть потрібне програмне забезпечення. Запустіть його і відкрийте файл презентації. Для цього використовуйте меню File або натисніть клавіші Ctrl і O (Power Point і Impress).
3
Почекайте деякий час, поки презентація повністю завантажиться в робоче вікно програми. Виберіть спосіб додавання нового малюнка. Спочатку створіть додаткове робоче вікно. Для цього клікніть правою кнопкою миші між сусідніми зображеннями і виберіть пункт «Створити слайд».
4
Після появи нового вікна клікніть по іконці «Додати зображення». Виберіть папку, в якій розташований потрібний файл. Двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Знову повторіть цю процедуру для додавання до презентації ще одного малюнка.
5
Мінус цього методу в тому, що вам доведеться перенастроювати параметри відтворення звукової доріжки. Якщо даний варіант вам не підходить, додайте рисунок до вже існуючого слайду.
6
Виділіть потрібний елемент в лівій графі. Дочекайтеся детальних параметрів слайда в правому вікні програми. Натисніть кнопку «Додати зображення" і повторіть алгоритм, описаний в попередніх кроках.
7
Для перегляду презентації за допомогою відеоплеєрів створіть окремий кліп. Для цього встановіть програму, що дозволяє виконувати захоплення зображення з монітора, наприклад, Fraps.
8
Налаштуйте обрану програму і з'ясуйте клавішу, натискання якої запускає процес запису. Відкрийте презентацію і активуйте автоматичну зміну слайдів. Увімкніть показ презентації та активуйте роботу програми запису відео.