Як в Фотошопі вирізати виділене. Як у фотошопі залишити тільки виділене.

При обробці зображення в додатку Adobe Photoshop користувачеві може знадобитися вирізати фрагмент, щоб вставити на інший шар або на нове полотно. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в редакторі Photoshop. Використовуючи інструменти з блоку Select («Виділення»), виділіть потрібний фрагмент або зображення цілком. Щоб вирізати виділене, в меню Edit («Редагування») виберіть команду Cut («Вирізати»), клікнувши по ній лівою кнопкою миші. Зображення (або його частина) буде поміщено в буфер обміну.
2
Створіть нове полотно, задайте йому потрібні розміри, виберіть у меню Edit команду Paste («Вставити»). Фрагмент, що знаходився в буфері обміну, буде перенесений на полотно. Також можна використовувати швидкі клавіші. Для того щоб вирізати виділений фрагмент, натисніть клавіші Ctrl і X, щоб вставити його - Ctrl і V.
3
Якщо вам необхідно вирізати фрагмент і вставити його на новий шар в тому ж зображенні, ви можете або використовувати команди, вказані в попередніх кроках, або замінити їх однією командою Layer via cut («Вирізати на новий шар»). Для цього клацніть правою кнопкою миші по виділенню і виберіть у контекстному меню дану команду. Новий шар буде створений автоматично, а виділений фрагмент переміститься на нього.
4
Також ви можете встановити з диска або знайти в мережі інтернет плагін, що дозволяє вирізати з фону складні зображення з дрібними деталями (наприклад, хутро тварин або волосся). Процес установки автоматизований. У більшості випадків при використанні таких плагінів в Photoshop відкривається окреме вікно зі своїм інтерфейсом. Щоб скористатися інструментом, клікніть по пункту з його назвою в меню Filter («Фільтр»).
5
У тому випадку якщо вам потрібно вирізати певний фрагмент і залишити на полотні тільки його, виділіть потрібну частину зображення, в меню Image («Зображення») виберіть команду Crop («Обрізати»). Частина зображення, що знаходилася за межами виділення, буде вилучена. Розмір полотна буде адаптований під розміри отриманого зображення.