Як в Фотошопі вирізати шматок.

Нескладна, здавалося б, операція вирізання насправді включає в себе цілий набір процедур. Частина з них - приміщення копії потрібної області зображення в буфер обміну (копіювання) та очистку цій області у виділеному шарі (видалення) - Adobe Photoshop проробить без участі користувача. Однак турботи про розмітку призначеного до вирізання ділянки картинки доведеться виконувати художнику.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього потрібний документ. Якщо це зображення в одному із стандартних графічних форматів (наприклад, gif або jpg), перед його редагуванням треба перетворити єдиний шар документа. Photoshop не дозволяє редагувати фоновий шар таких зображень, тому клікніть правою кнопкою миші рядок цього Лейере в панелі шарів і виберіть у меню команду із загадковою формулюванням «Із заднього плану».
2
Увімкніть один із способів виділення ділянки зображення - на панелі інструментів для цього розміщене три кнопки, за кожною з яких закріплений набір з декількох варіантів. Щоб побачити повний набір варіантів окремої кнопки, наведіть на неї вказівник і пару секунд потримайте ліву кнопку миші.
3
Якщо потрібно призначити до вирізання прямокутний або овальний ділянку картинки, використовуйте інструменти другий за рахунком кнопки в цій панелі - «Прямокутна область» або «Овальна область». Крім них за кнопкою закріплені горизонтальне і вертикальне виділення смужки шириною в один піксель.
4
Третя кнопка включає інструменти "Ласо», «Магнітне ласо» і «Прямолінійне ласо». Використовуйте їх для виділення ділянки неправильної форми. Включивши просте «Лассо», ви будете повинні намалювати мишкою замкнутий контур виділення. При користуванні «Прямолінійним ласо» досить ставити контрольні точки, а з'єднувати їх буде сама програма. «Магнітне ласо» діє так само, але після завершення процесу графічний редактор округлить нерівності виділення найкращим - на його думку - чином.
5
За четвертою кнопкою закріплені інструменти «Чарівна паличка» і «Швидке виділення». Увімкніть один з них, якщо хочете, щоб Photoshop проаналізував зображення у зазначеній клацанням лівою кнопкою миші області та на свій розсуд виділила ділянку з однакових, як він вважає, точок картинки.
6
Закінчивши з розміткою вирізується області, розкрийте в меню програми розділ «Редагування» і виберіть команду «Вирізати». Можна замінити ці дії натисненням поєднання клавіш Ctrl + X.