Як в Фотошопі вирізати непотрібне. Як у фотошопі cs5 вирізати непотрібні частини.

Для того щоб вирізати непотрібні фрагменти зображення в програмі Photoshop необхідно навчитися поводитися з інструментами виділення. Оволодівши основними прийомами, ви зможете легко і швидко виділяти потрібні частини картинки.
Вам знадобиться
  • зображення для редагування, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Adobe Photoshop - професійний та багатофункціональна програма. Стандартний набір інструментів пропонує кілька способів створення виділення зображень. Деякі їх них працюють дуже швидко, охоплюючи великі фрагменти, проте меж виділення можуть бути дуже різкими і нерівними. Для того щоб створити акуратне виділення, необхідно скористатися більш складними інструментами групи, як правило, вимагають більш копіткої роботи.
2
Простий і швидкий інструмент програми - «чарівна паличка» або Magic Wand tool. За допомогою нього ви можете виділити фрагмент одним кліком миші. Принцип роботи грунтується на виділенні схожих по відтінку пікселів. Так, якшо в одній точці на фотографії блакитного неба, ви отримаєте виділення крупного фрагмента блакитних тонів. На жаль, інструмент погано працює зі складними малоконтрастними картинками.
3
Група інструментів «ласо» (клавіша L) дозволяє створювати більш точні виділення. Програма пропонує три варіанти-режими роботи: стандартне ласо, «прямокутне ласо» і «магнітне ласо». Перший режим дозволяє виділяти фрагменти «від руки» - ви просто обводьте мишею потрібну частину зображення. Кліками миші робіть «вузли» для закріплення виділення. «Прямокутне ласо» проводить прямі лінії між вузлами виділення і ідеально підходить для виділення геометричних форм. «Магнітне ласо» - інтелектуальний інструмент групи. Лінія між точками виділення буде «прилипати» до кордону кольорів або відтінків.
4
Виділення за колірним діапазону дуже зручно, якщо на вашому зображенні є великі ділянки одного кольору. Для того щоб викликати вікно інструменту, знайдіть в рядку меню групу «виділення», а потім відкрийте «колірної діапазон». У діалоговому вікні ви можете вибрати групу кольорів, наприклад «червоні», або вказати колір за допомогою інструменту «піпетка». Область отриманого виділення показана на превью в нижній частині вікна.
5
Готове виділення можна також редагувати, додаючи до нього області або прибираючи зайві частини. Для доповнення виділення затисніть клавішу Shift і продовжуйте виділяти фрагменти - вони зіллються з попередніми. Для видалення частині виділення утримуйте Alt і виділяйте зайвий ділянку.
6
Контур виділення можна додатково налаштувати за допомогою контекстного меню. Клікніть правою кнопкою миші на виділеній області та відкрийте інструмент «Уточнити край». В цьому вікні ви можете розтушувати контур, підвищити контрастність його краю, а також змінити радіус виділення та інші настройки.
7
Виконавши виділення і відредагувавши його краю, ви можете видалити, вирізати або скопіювати фрагмент. Для видалення натисніть клавішу Del, для копіювання Ctrl + C, для вирізки Ctrl + X. Область можна також скопіювати на новий шар поєднанням клавіш Ctrl + J.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6_80V3PGOs8