Як в Фотошопі вирізати овал. Як вирізати овал в фотошопі.

Операції копіювання і вирізання ділянок зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop - досить прості дії, які можна реалізувати натисканням пари кнопок на клавіатурі. Однак у більшості випадків доводиться набагато більше часу витрачати на підготовчу процедуру - виділення тієї області картинки, до якої треба застосувати операцію вирізання. У графічному редакторі для цього є інструменти з дуже гнучкими настройками.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Після запуску Adobe Photoshop і завантаження в нього потрібного документа увімкніть інструмент виділення овальної області. Якщо в попередній операції виділення використовувався саме він, для повторного включення буде достатньо натискання клавіші з латинською літерою M. Якщо ж до цього застосовувалося встановлена за замовчуванням прямокутна варіація цього інструменту, наведіть покажчик миші на другу кнопку в панелі інструментів, натисніть ліву кнопку і не відпускайте її кілька секунд. В результаті відкриється список прикріплених до кнопки варіантів інструменту - виберіть рядок «Інструмент" Овальна область "».
2
Наведіть покажчик миші на лівий верхній кут майбутнього виділення. Ця не та точка, яка буде лежати на кордоні овалу, вона повинна відповідати по горизонталі крайней зліва точці овалу, а по вертикалі - самої верхньої його точці. Якщо визначити це місце «на око» складно, увімкніть відображення горизонтальної та вертикальної лінійок (Ctrl + R), сітки (Ctrl + Е) або намалюйте направляючі - наведіть курсор на одну з лінійок, натисніть Alt і при затиснутою лівій кнопці проведіть вертикальну або горизонтальну лінію. Для більшої точності можна таким же способом відзначити і крайню праву точку виділеної області.
3
Перемістіть курсор при натиснутій лівій кнопці миші від лівої верхньої до правої нижньої точок, обраних на попередньому кроці. Коли ви відпустите кнопку, розмір овалу буде зафіксований, але ви зможете переміщати його за допомогою кнопок навігації - клавіш зі стрілками або мишкою. Строго овальну форму виділеної області можна змінити - нахилити, повернути, зменшити, спотворити і т.д. Для цього розкрийте в меню розділ «Виділення» і виберіть пункт «Трансформувати виділену область». Потім клікніть всередині овалу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню один з понад десятка варіантів трансформування. Зміни виділення обраним способом виробляєте, переміщаючи мишкою вузлові точки на рамці навколо овалу.
4
Закінчивши з формуванням області виділення, виділіть в панелі шарів потрібний і натисніть клавіші Ctrl + X або виберіть пункт «Вирізати» в розділі «Редагування» меню Photoshop.