Як в Фотошопі додати об'єкт.

Photoshop - це не тільки редактор зображень, що дозволяє покращувати аматорські знімки до рівня професійних. «Фотошоп» також є прекрасною програмою для фотомонтажу і створення цікавих колажів. І в даному випадку базовим умінням є додавання об'єктів до зображення.
Інструкція
1
Відкрийте два зображення з вкладки File? Open («Файл»? «Відкрити»). З одного з них ви будете вирізати об'єкт, інше вам потрібно буде доповнити об'єктом. Розташуйте вікна поруч. Активуйте у вкладці Window («Вікно») навігатор, щоб масштабувати зображення, з якого ви хочете вирізати об'єкт.
2
Щоб вирізати частину зображення, візьміть інструмент Polygonal Lasso Tool («Прямолінійне ласо»). Збільште зображення з шуканим об'єктом до 200-300% і вище, якщо потрібно. Поставте на контурі об'єкта точку. Простягніть невелику пряму від точки і поставте ще одну.
3
Обрисуйте таким чином весь контур об'єкта, намагаючись ставити крапки на невеликій відстані один від одного, щоб кордони об'єкта були більш плавними. Замкніть виділення в першу точку або натисніть клавішу Ctrl і, утримуючи її, натисніть туди, де приблизно повинна знаходитися перша точка. Після цього з'явиться виділення у вигляді біжучого пунктирною лінії.
4
Щоб вирізати маленький або складний об'єкт без нерівностей і зберігаючи плавні лінії, візьміть інструмент Pen Tool («Перо»). У верхній панелі під вкладками ви побачите три квадратика. Послідовно наводите на них курсор, клацніть на квадратик Paths («Шляхи/контури»). Поставте крапку на контурі об'єкта. Не відпускаючи кнопку миші, потягніть лінію в потрібному напрямку - так ви створите направляючу, щодо якої далі буде будуватися контур.
5
Клацніть в іншому місці, не дуже далеко від першої точки, і знову потягніть лінію. Обидві точки з'єднаються, створивши плавну лінію. Створіть таким чином контур поверх кордонів об'єкта. Замкніть його в початкову точку і потім натисніть правою кнопкою миші всередину контура від пера. Клікніть на Make Selection («Створити виділення»). В поле Feather Radius («Радіус розтушовування») поставте 0, щоб контур був чітким, або будь-яке інше число, щоб контур був більш розмитим. Натисніть «Ок», щоб створити виділення.
6
Якщо об'єкт знаходиться на однотонному тлі, використовуйте Magic Wand («Чарівна паличка»). На панелі під верхнім меню проставте низьке значення Tolerance («Допуск»), щоб область виділення була точніше. Клацніть на фон, натисніть всередині створилося виділення правою кнопкою миші. Виберіть Select Inverse («Інвертувати виділення») в який з'явився меню. Об'єкт буде виділений.
7
Щоб перенести потрібний об'єкт на зображення, візьміть інструмент Move Tool («Переміщення») або натисніть на клавіатурі V. Поставте курсор з чорною стрілочкою і маленькими ножицями всередину виділеного об'єкта. Перетягніть на зображення і розташуйте так, як вам необхідно.
8
Для додавання об'єкта розкрийте вкладку Edit («Редагування») і клацніть по Copy («Скопіювати»). Клацніть на віконце із зображенням, куди ви хочете вставити об'єкт. Знову відкрийте вкладку Edit і виберіть Paste («Вставити»). Вирівняйте об'єкта за допомогою Move Tool.
Корисна порада
Щоб набити руку в малюванні ліній інструментом «Перо», потренуйтеся на білому порожньому полотні.