Як в Фотошопі створити таблицю.

Створювати таблиці набагато зручніше за допомогою програм з пакету MS Office - Excel і Word. У графічного редактора Adobe Photoshop інші цілі і об'єкти обробки. Але, якщо постаратися, можна намалювати таблицю і його інструментами.
Інструкція
1
В меню File («Файл») виберіть команду New («Створити») для створення нового документа. Тепер додайте новий шар, на якому будете малювати таблицю . Натисніть для цього на панелі шарів кнопку Create a new layer («Створити новий шар») або використовуйте гарячі клавіші Shift + Ctrl + N. На колірній палітрі підберіть відповідний відтінок і залийте новий шар - це буде фоновий колір вашої таблиці.
2
На панелі інструментів відзначте Rectangle Tool («Прямокутник») з групи інструментів U. З його допомогою створіть осередок вашої таблиці. Щоб осередок вийшла квадратної, малюйте її при затиснутою клавіші Shift. Якщо ви хочете, щоб всі комірки в таблиці були однаковими, затисніть Alt + Ctrl і мишкою перетягніть готову осередок на нове місце - при цьому ви отримаєте її дублікат.
3
Щоб просто переміщати комірку по екрану, наведіть її при затиснутою Ctrl. Для точного позиціонування утримуйте Ctrl і використовуйте клавіші зі стрілками «Верх», «Вниз», «Ліворуч», «Праворуч».
4
Коли всі комірки будуть збудовані в потрібному порядку, виберіть інструмент Direct Selection Tool («Управління виділенням»), клацніть правою клавішею миші по контрольних вузликам останньої клітинки і виберіть пункт Delete Anchor Point («Видалити точки прив'язки»). Якщо буде потрібно, відновіть сторону комірки.
5
Позначте на панелі інструментів Brush Tool («Кисть») і на панелі властивостей встановіть її діаметр - він буде відповідати ширині меж таблиці. Колір переднього плану визначає колір кордонів. Знову виберіть Rectangle Tool і клацніть правою клавішею по таблиці, щоб викликати контекстне меню. Відзначте пункт Stroke Path («Обведення»).
6
В групі інструментів U є інший інструмент, за допомогою якого можна намалювати таблицю . Виберіть Line Tool («Лінія») і намалюйте таблицю з потрібною кількістю стовпців і рядків. Щоб лінії виходили рівними, ведіть їх, утримуючи клавішу Shift. Коли макет таблиці буде готовий, викличте контекстне меню клацанням правої клавіші і виберіть опцію Stroke Path. Праметри кисті, звичайно, потрібно встановити заздалегідь.