Як розм'якшити шкіру. засіб для розм'якшення взуття зі шкіри.

Шкіряний одяг та взуття зручна, практична і легка в догляді. Її не потрібно мити і прати, достатньо лише періодичної легкої, поверхневої обробки. Але іноді під впливом води шкіра задубевает. Щоб не викидати річ, можна спробувати шкіру розм'якшити.
Інструкція
1
В принципі, шкіра не боїться води. Зазвичай вона просякнута спеціальними водовідштовхувальними засобами. Випадкове попадання в шкіряній куртці під дощ не загрожує нічим ні куртці, ні її власникові. Але якщо вода зуміла дістатися до внутрішньої поверхні шкіри, а це може статися в результаті падіння в калюжу або промокання наскрізь черевик, після висихання шкіра твердне, річ стає непридатною до вживання. Але й поспішати викидати її теж не варто.
2
Можна, звичайно, віддати річ в хімчистку з проханням розм'якшити шкіру. Але не завжди це можливо. Найкраще спробувати вирішити проблему самостійно.
3
На просторах інтернету можна зустріти поради по розм'якшенню шкіри гліцерином або соняшниковою олією. Але краще їм не слідувати. Соняшникова олія тільки дає видимість розм'якшення, згодом шкіра задубіє ще більше, до того ж вона придбає неприємний лискучий вигляд. Гліцерин само добре размягчіт шкіру, але зробить її дуже неміцною.
4
Дуже хорошим, дієвим, а головне недорогим засобом для розм'якшення шкіри може послужити касторове масло, яке без зусиль можна придбати в будь аптеке.Пропітайте ватяний тампон касторовою олією і добре промокніть з його допомогою поверхню куртки або чобіт. Дайте маслу годину на вбирання, повторіть обробку. Шкіра знову стане м'якою і еластичною.
5
Якщо ж масло не вийшло дістати, шукайте хороший взуттєвий крем, до складу якого входить віск. Можна взяти крем, що підходить за кольором до шкіри, але краще зупинитися на безбарвному. В аптеку все одно доведеться зайти. Попросіть дати вам хороший дитячий крем. Змішайте два інгредієнта в співвідношенні 1: 1, густо покрийте шкіряний виріб отриманим складом. Ви не тільки розм'якшите річ, але і обновіть її колір.
Корисна порада
Шкіряні рукавички можна розм'якшити за допомогою крему для рук. Надіньте рукавички, нанесіть крем і добре помасажуйте руки до вбирання крему.