Як в Фотошопі створити фігуру.

Програма Adobe Photoshop дозволяє створювати дуже складні графічні композиції. Але у того, хто тільки починає працювати з Фотошопом, можуть виникнути труднощі навіть із створенням найпростіших геометричних фігур. Потренувавшись на простих прикладах, ви зможете перейти до більш серйозних задачам.
Інструкція
1
Фотошоп дозволяє створювати найрізноманітніші фігури і змінювати їх потрібним чином. Відкрийте програму, виберіть «Файл» - «Створити» (File - New). У вікні, ви можете ввести ім'я файлу і задати його розміри. Можна залишити розміри, які стоять за замовчуванням. Натисніть ОК, відкриється чиста сторінка.
2
Для початку спробуйте створити в Фотошопі прямокутник. Виберіть колір, натиснувши верхній квадратик вибору кольору на панелі інструментів (дивіться в самому низу). Відкриється вікно вибору кольору - перетягуючи повзунки, виберіть потрібний колір і натисніть ОК. Тепер виберіть в панелі інструментів «Прямокутник» (Rectangle), клікніть мишкою в будь-якому місці малюнка і розтягніть прямокутник до потрібних розмірів. Відпустіть мишку, з'явиться забарвлений в обраний колір прямокутник.
3
Спробуйте вписати в прямокутник коло. Для цього створіть новий шар: «Шари» - «Новий» - «Шар» (Layer - New - Layer), потім змініть колір на контрастний по відношенню до кольору прямокутника. Знову виберіть інструмент «Прямокутник» (якщо він не вибрано) і у верхній частині екрану клікніть значок «Еліпс» (Ellipse Tool). Клікніть мишкою всередині намальованого прямокутника, поблизу одного з кутів. Розтягніть еліпс так, щоб отримати коло.
4
Експериментуйте з створенням інших фігур - багатокутника, прямокутника з округленими краями. Для кожної фігури нового кольору створюйте свій шар, це спростить подальшу роботу з зображенням.
5
Натисніть клавішу F7, з'явиться вікно шарів. Виділіть будь-який шар із створеним на ньому об'єктом. Тепер виберіть інструмент "Переміщення" (Move) і спробуйте перетягнути створений на активованому шарі об'єкт. Вибираючи різні верстви, ви можете вільно працювати з розташованими на них об'єктами.
6
Після того як всі роботи з фігурами закінчені, ви можете об'єднати шари: «Шари» - «Об'єднати видимі» (Layer - Merge Visible). Після цього у вас буде всього один шар, переміщати його елементи ви вже не зможете. Але вам доступні інші опції роботи з зображенням - стирання, робота з пензлем, розмиття і т.д. і т.п.
7
Якщо вам потрібно створити трикутник, скористайтеся інструментом «Перо» (Pen Tool). Виберіть його, у верхній частині вікна активуйте варіант «Контури» (Paths). Тепер кліками мишки створіть трикутник, замкнувши останнім кліком його контур. Натисніть на контурі правою кнопкою мишки, виберіть в контекстному меню «Залити контур» (Stroke Path). Створений трикутник буде залитий вибраним кольором. Точно так само ви можете створювати і більш складні фігури.