Як з кешу витягнути файл. Як дізнатися хто працював на мережевому комп'ютері хто працював.

Нерідко після перегляду відео в браузері виникає бажання зберегти його на диску для подальших переглядів оффлайн. Щоб не здійснювати повторну закачування файлу за допомогою download-програм, можна витягти його з папки cache, куди браузери поміщають всю закачувати ними інформацію.
Інструкція
1
Щоб можна було витягувати з кеша браузера потрібні файли, у вас повинні бути встановлені Opera або Firefox. Google Chrome іноді зберігає файли в кеші, іноді ні. Можливо, це пояснюється тим, що у нього відсутня функція користувальницької установки величини дискового простору, зарезервованого під кеш. Подібним же чином поводиться і Internet Explorer. Крім цього, в IE не можна скопіювати файл з кеша під час закачування, потрібно обов'язково чекати того моменту, коли закачування буде завершена повністю. Це не завжди зручно.
2
Встановіть в настройках браузера достатній обсяг на диску під кешувального інформацію - наприклад, не менше 100 Мб. В Opera ця настройка здійснюється за адресою: налаштування> загальні налаштування> розширені> історія. У Firefox - настройки> настройки> додатково> мережу.
3
Визначте адресу, за якою знаходиться папка cache. В Opera - це X: UsersІмя_пользователяAppDataLocalOperaOperacache. У Firefox - X: UsersІмя_пользователяAppDataLocalMozillaFirefoxProfileso60fmf02.defaultCache. X - розділ, на якому встановлений браузер, «Імя_пользователя» - ваше ім'я, яке ви ввели при установці операційної системи. Воно може носити також назву «Адміністратор», Administrator або Admin.
4
Шукати в кеші потрібний файл буде легше, якщо ви перед початком закачування очистіть його від старих файлів. В обох браузерах це здійснюється в тих же вікнах, де встановлюється розмір дискового простору.
5
Щоб відшукати після закачування потрібний файл, відкрийте папку cache і налаштуйте подання її вмісту у вигляді «Таблиця». Після цього всі папки та файли будуть представлені у таблиці зі стовпцями: ім'я, дата зміни, тип, розмір. В Opera і Firefox в cache знаходяться не тільки файли, але і папки. Саме в останніх і буде збережений закачаний файл, який слід відшукувати за датою зміни і розміром. Перший параметр повинен відповідати тому часу, коли ви закачували файл, його розмір є, як правило, значно більшим, ніж розмір інших файлів у папці - зазвичай перевищує 1 Мб. Відкривайте по черзі кожну папку, що знаходиться в cache, і шукайте потрібний файл.
6
Відшукавши, скопіюйте його в іншу папку - щоб уникнути втрати, оскільки браузери іноді автоматично стирають інформацію в кеші - і запустіть подвійним клацанням. Так як ці файли не мають розширення, з'явиться діалогове вікно, яке надає вам вибір програми, за допомогою якої слід відкрити файл. Виберіть будь програвач (Windows Media Player, Media Player Classic Home Cinema та ін.) І спробуйте програти з їх допомогою файл. Якщо його вибір був зроблений правильно, у вікні програвача з'явиться відеозображення.
Зверніть увагу
Шляхи зберігання папки cache вказані для Windows 7. Якщо у вас встановлена Windows XP, то шляху будуть наступними: X:/Documents and Settings/Імя_пользователя/Local Settings/Application Data/Opera/Opera/cache - для Opera, і X:/Documents and Settings/Імя_пользователя/Local Settings/Application Data/Mozilla \ Firefox \ Profiles \ o60fmf02.default \ Cache - для Firefox.