Як з шарфа зробити шапку. Як зробити шапочку з шарфа.

Старі, що вийшли з моди або просто обридлі речі можуть знайти нове життя, якщо ви дозволите фантазію і переробите їх у що-небудь потрібне, красиве і модне. Наприклад, старий в'язаний шарф можна перетворити в оригінальну шапку для вас або вашої дитини.
Вам знадобиться
  • - широкий в'язаний шарф;
  • - нитки для зшивання вироби;
  • - нитки для помпонів або пензликів;
  • - намистини і інша фурнітура для прикраси.
Інструкція
1
Приготуйте широкий в'язаний шарф, який ви вже не носите. Якщо на шарфі присутні кисті або помпони, їх слід прибрати перед початком роботи. Те ж саме стосується й інших прикрас: гудзиків, намистин, паєток, декоративних квітів та ін.
2
Переробіть шарф в оригінальну дитячу шапочку. Для цього виміряйте голову дитини і обріжте потрібну прямокутну деталь для майбутньої шапки. Складіть деталь навпіл і зшийте 3 сторони отриманого квадрата. При цьому головний убір вийде з «вушками».
3
Вивернувши виріб на лицьову сторону, розправте «вушка», кінчики яких можна прикрасити невеликими помпонами або китицями з ниток відповідного кольору. А можна просто прикрасити шапку намистинками або паєтками.
4
Зробіть шапочку ще оригінальніше, порадувавши своєї дитини. Для цього вишийте на її передній частині мордочку тварини (кошеня чи ведмедика). Пошивши точно таку ж шапку із залишків шарфа для себе, ви зробите спільні прогулянки з дитиною веселими і забавними.
5
Якщо ви хочете переробити шарф у дорослий і елегантний головний убір, спробуйте перетворити його в оригінальну і модну шапку -капор. Для цього приберіть пензлика або помпони з шарфа, якщо вони є, і зшийте його кінці один з одним. Шапка-капор готова. Прикрасивши її намистинами, в'язаними квітами або незвичайними гудзиками, ви додасте їй оригінальності.
6
Носіть таку шапку на голові, коли холодно, або використовуйте її як зручний шарф-тромбон. Такий аксесуар не тільки модний, але і дуже зручний в холодну пору року.
7
Якщо вам терміново потрібно переробити шарф в теплий головний убір, то пов'яжіть його на голову, зробивши тугий вузол на потилиці, розправте краю шарфа. Вільні кінці обмотайте навколо вийшла пов'язки і закріпіть під нею. За допомогою різноманітної драпірування можна подібним чином швидко і легко зробити надзвичайно гарний і теплий головний убір.