Як до ПК підключити навушники. Як підключити навушники від телефону до комп'ютера.

До комп'ютера, оснащеного звуковою картою, можна підключити не тільки колонки, а й навушники . Якщо вони обладнані 3,5-міліметровим штекером, їх можна підключити безпосередньо, а якщо 6,3-міліметровим - через перехідник.
Інструкція
1
При необхідності виготовте перехідник для підключення 6,3-міліметрового штекера до 3,5-міліметрове гніздо. Для цього купите 6,3-міліметрове гніздо (обов'язково стереофоническое), а від негідних навушників відріжте 3,5-міліметровий стереофонічний штекер (монофонічний, від мікрофона, не годиться). З'єднайте однойменні контакти гнізда і штекера між собою.
2
Отсоедините колонки (при їх наявності) від мережі, потім витягніть їх штекер із зеленого гнізда звукової карти. Замість них підключіть навушники . У ноутбука гніздо може бути не зеленим, а сріблястим, а поруч з ним може матися піктограма, що символізує навушники . Так само може виглядати гніздо старої звукової карти для настільного комп'ютера. Якщо ноутбук має вбудовані колонки, після підключення навушників вони автоматично відключаться.
3
До гнізда на задній стінці машини, підключати штекери незручно. Якщо корпус обладнаний передніми гніздами, відкрийте його (при знеструмленій машині), знайдіть в ньому червоний і зелений штекери, просмикніть шнури з ними через щілину в задній стінці, а потім підключіть їх до гнізд звукової карти, з такими ж кольору (Не переплутайте їх) . Після цього підключати навушники можна до переднього зеленому гнізду.
4
У випадку, якщо до комп'ютера замість окремих колонок підключений монітор з колонками, знайдіть на його передній або бічній панелі гніздо для навушників. Підключіть навушники до нього. Після цього вбудовані динаміки монітора автоматично відключаться. Аналогічні гнізда маються і на деяких активних колонках, але набагато рідше. При такому підключенні регулювати гучність можна не тільки микшером комп'ютера, але і регулятором, розташованим на моніторі або колонках.
5
У всіх випадках не виставляйте занадто велику гучність - це шкідливо для слуху. Можна керуватися таким критерієм: гучність є нормальною, якщо, незважаючи на те, що з одягнутих на вас навушників звучить музика, ви все одно чітко чуєте голоси доносяться з тихо звучного приймача чи телевізора, розташованого в трьох метрах від вас.