Як на samsung ставити гри. Як на сумісного встановити тему формату jar.

Більшість мобільних телефонів фірми Samsung підтримують роботу різних додатків. До їх числа можна віднести ігри , програми для читання електронних книг і багато інших утиліти.
Вам знадобиться
  • Samsung PC Studio.
Інструкція
1
Завантаження програм в мобільний телефон може відбуватися двома способами. У першому випадку вам буде потрібно активне з'єднання з інтернетом. Налаштуйте це підключення безпосередньо в телефоні або використовуйте комп'ютер як сервер.
2
Відкрийте інтернет-браузер, доступний в мобільному пристрої. Перейдіть на сайт, що містить потрібні програми. Найрозумніше спочатку знайти необхідні сторінки за допомогою комп'ютера, а потім ввести готові посилання в браузер телефону.
3
Виконайте завантаження ігрових файлів у форматі jad. Після збереження програми в пам'яті мобільного пристрою вам буде запропоновано встановити її. Натисніть кнопку «Так» для запуску цього процесу. Аналогічним методом виконайте установку інших програм та ігор.
4
Якщо ви не хочете витрачати інтернет-трафік на завантаження необхідних додатків, скористайтеся програмою Samsung PC Studio. Скачайте цю програму з сайту розробників. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
5
Відкрийте Samsung PC Studio та підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Для цього використовуйте USB-кабель або Bluetooth-адаптер. Зачекайте, поки програма визначить новий пристрій. Скачайте файли встановлення ігор в форматі jar і збережіть їх на жорсткому диску комп'ютера.
6
В меню програми PC Studio виберіть пункт «Установка програм». Дочекайтеся запуску провідника Windows. Виберіть завантажений файл в форматі jar. Натисніть кнопку "Відкрити" і дочекайтеся установки додатка в мобільний телефон. Використовуючи даний алгоритм, завантажте решта ігри в мобільний пристрій.
7
Перезавантажте мобільний телефон. Відкрийте папку, яка містить встановлені ігри . По черзі перевірте працездатність кожної програми. Якщо яка-небудь програма не запускається, перевірте її сумісність з вашою версією мобільного пристрою і повторіть процедуру завантаження.
Установка гри на стільниковий телефон може бути виконана двома способами: за допомогою комп'ютера, а також через інтерфейс самого телефон а. Насправді в установці гри на телефон немає нічого складного - абсолютно кожна людина зможе впоратися з таким завданням.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант установки гри з самого телефон а. Вам потрібно підключитися на мобільному до інтернету, скачати потрібну гру, після чого відкрити папку з додатком. Далі вам необхідно активувати інсталятор гри і дочекатися закінчення її установки. Всі дії зазвичай займають не більше п'яти хвилин. У тому випадку якщо установку гри потрібно виконати за допомогою комп'ютера, вам доведеться вступити трохи іншим чином.
2
В першу чергу ви повинні встановити на свій комп'ютер програму, що дозволяє ПК підключитися до інтерфейсу стільникового телефон а. Дана програма зазвичай знаходиться на диску, який поставляється в стандартній комплектації стільникового телефон а. Після того як ви встановите потрібне програмне забезпечення, для його коректної роботи надалі вам необхідно виконати рестарт операційної системи в меню «Пуск».
3
Після рестарту ОС підключіть до комп'ютера ваш стільниковий телефон , використовуючи в якості з'єднувача USB-шнур. Відкрийте програму, яку ви встановлювали до моменту перезавантаження системи. Після того як вона налаштує з'єднання з телефон ом, можна перейти до установки гри.
4
Скачайте інсталяційний файл гри на свій комп'ютер. Перевірте його на наявність вірусів. Якщо файл буде безпечний для роботи, скопіюйте його до відповідної його типу папку призначення на телефон е. Розірвіть з'єднання пристрою з ПК, після чого виконайте установку гри, задавши відповідну команду в інтерфейсі телефон а (запуск завантаженого інсталятора).