Як на посилання поставити картинку. Як поставити картинку на посилання в контакті.

Для обміну інформацією в мережі інтернет користувачі часто використовують посилання на різні ресурси. Посилання може бути дана у вигляді адреси сайту, наведеного цілком, або прихована під написом «Перейти», «Тут» тощо. Так само на посилання можна поставити картинку.
Інструкція
1
Навіть якщо ви не дуже добре розбираєтеся в BB кодах, які часто використовуються при оформленні повідомлень, ви зможете поставити зображення на посилання . Головне - зрозуміти принцип використання тегів. Будь пряме посилання починається з префікса http. Якщо ви вставите адресу сайту без тегів (наприклад, http://www.relevantmedia.ru), ваш пост буде виглядати не дуже привабливо, адже посилання можуть бути досить довгими.
2
Щоб з'явилася можливість замінити адресу сайту написом, зберігши при цьому посилання , використовуйте теги URL. Спочатку має йти відкриваючий тег, потім - що закриває, а між ними вам необхідно розмістити своє повідомлення. На ресурсі, що підтримує BB коди посилання у вигляді [URL = http://www.relevantmedia.ru] RelevantMedia [/URL] буде виглядати просто як напис RelevantMedia, самого адреси сайту не буде видно.
3
За цим же принципом між тегами можна вставити замість тексту посилання на картинку. Натискаючи на неї, користувач перейде на ту адресу, яку прихований під тегами [URL] і [/URL]. Завантажте на фотохостинг зображення, яким хочете оформити посилання . Для цього вкажіть на обміннику, звідки ви хочете взяти зображення (зі свого комп'ютера або з мережі інтернет).
4
Натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть директорію, в якій зберігається ваша картинка. Або ж відкрийте сторінку із зображенням, скопіюйте в буфер обміну її адресу і вставте посилання в призначене для цього поле на фотохостингу. Натисніть на кнопку «Завантажити» і дочекайтеся закінчення операції.
5
Відкрийте форму повідомлення на тому ресурсі, де ви хочете розмістити свій пост. Натисніть на кнопку «Посилання» у вигляді глобуса, відкриється нове вікно, вставте в ньому адресу сайту, на який повинні будуть потрапити інші користувачі. Якщо такої кнопки немає, ви можете самостійно оформити теги так, як це описано у другому кроці.
6
Замість тексту вставте посилання на картинку між тегами, які позначають зображення - [IMG] і [/IMG]. При цьому стежите за тим, щоб у засланні на картинку