Що не нумерувати титульний лист. Як проставити нумерацію сторінок в ворде, крім першого аркуша.

Нумерація сторінок дозволяє краще орієнтуватися в документі. Але в деяких випадках потрібно виключити номера станиць на певних аркушах, наприклад, на титульному. При редагуванні тексту в додатку Microsoft Office Word для цього необхідно скористатися інструментами редактора.
Інструкція
1
Для початку проставте в документі номера сторінок. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка» і в блоці «Колонтитули» на панелі інструментів натисніть на кнопку-мініатюру «Номер сторінки». Виберіть зі списку варіант нумерації, який підійде у вашому випадку.
2
Тепер виключити нумерацію титульного аркуша можна кількома способами. Коли ви переходите в режим редагування колонтитулів, стає доступним контекстне меню «Робота з колонтитулами». На вкладці «Конструктор» в групі «Параметри» відзначте маркером поле «Особливий колонтитул для першої сторінки».
3
Видаліть номер сторінки з колонтитула на першому аркуші клавішею Backspace або Delete і двічі клікніть лівою кнопкою миші в робочій області документа, щоб повернутися в звичайний режим введення тексту. Нумерація сторінок на всіх аркушах, крім титульного, збережеться.
4
Якщо вам з якихось причин не підходить описаний варіант дій, можете вчинити інакше. Пронумеруйте сторінки документа і перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». У правому нижньому куті блоку «Параметри сторінки» натисніть на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове діалогове вікно.
5
Зробіть в ньому активної вкладку «Джерело паперу». В групі «Розрізняти колонтитули» встановіть маркер напроти поля «Першої сторінки». Натисніть на кнопку ОК, вікно закриється автоматично, вибрані параметри вступлять в силу. Якщо в майбутньому ви приберете маркер з даного поля, номер на титульному аркуші знову відобразиться.
6
Ще один варіант: скористайтеся готовим шаблоном титульної сторінки. Відкрийте вкладку «Вставка» і в блоці «Сторінки» натисніть на кнопку-мініатюру «Титульна сторінка». У списку оберіть відповідний вам макет, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відредагуйте шаблон. При використанні готового шаблону номер на титульному аркуші не з'являється.
Іноді, оформляючи реферати, курсові чи дипломні роботи, ви можете зіткнутися з проблемою проставлення нумерації сторінок в програмі MS Word. Користь нумерації сторінок очевидна: вона дозволяє легко знайти необхідний розділ документа, в якому знаходиться шукана інформація. Саме тому нумерація є обов'язковою вимогою до оформлення книг, наукових робіт, ділових документів.
Інструкція
1
MS Word 2003Сперва відкрийте меню «Вставка», а потім виберіть пункт «Номери сторінок».
2
У вікні «Номери сторінок» ви можете вибрати параметри нумерації (наприклад, розташування цифр або вирівнювання). Якщо вам потрібно змінити додаткові настройки нумерації сторінок натисніть на кнопку «Формат».
3
У новому діалоговому вікні «Формат» ви можете змінити формат букв або цифр, які будуть відображатися як номери сторінок. Також в MS Word передбачена функція «Почати з:», що дозволяє вибрати цифру, з якої починатиметься нумерація сторінок документа.
4
MS Word 2007-2010В даної версії MS Word проставити номери сторінок ще простіше. Для початку відкрийте вкладку «Вставка», яка розташована на панелі меню. Далі натисніть на кнопку «Номери сторінок». Тут ви можете вибрати місце, де буде розташовуватися нумерація, формат цифр.