Як з камери перекинути відео.

Відео камери давно вже перестали бути атрибутом лише професіоналів і широко використовуються для створення домашніх відеоархівів. Зробленим камерою відео зазвичай копіюють потім на комп'ютер для подальшої обробки або запису на DVD-диски.
Вам знадобиться
  • - data-кабель;
  • - драйвери відеокамери.
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру, з якою ви хочете перенести відео, до комп'ютера за допомогою data-кабелю. Один його кінець (зазвичай плоский і маленький) вставте в роз'єм камери , другий, з позначкою або значком USB, вставте в USB-порт комп'ютера, при необхідності скориставшись USB-подовжувачем. У разі потреби встановіть драйвери відео камери , які зазвичай йдуть в комплекті з камерою і поставляються у вигляді CD-дисків.
2
Дочекайтеся визначення комп'ютером підключеною до нього відео камери . Після появи віконця «Автозапуск» прочитайте всі можливі варіанти дії над файлами відео камери . Двічі клікніть по «Відкрити» або один раз натисніть на цей напис і на кнопку Ок у віконці «Автозапуск».
3
Відкрийте папку «Відео» або іншу іншу, яка може бути пов'язана з відеофайлами (назви папок розрізняються для різних марок відеокамер), у вікні оглядача папок і файлів, що знаходяться на накопичувачі камери . Виберіть один або декілька файлів. Для зручності вибору декількох відеофайлів натисніть клавішу Shift або Ctrl.
4
Виділяйте файли, клацаючи по ним мишкою. Якщо ви натиснете Shift, то, клікнувши по першому файлу і потім по останньому, ви відзначите всі файли, які знаходяться між цими двома. У випадку, якщо ви утримуєте Ctrl, то можете натискати на файли довільно.
5
Натисніть на клавіатурі поєднання Ctrl + C, щоб скопіювати виділені файли, або клікніть по одному з файлів правою кнопкою миші або тачпада один раз. У меню виберіть «Копіювати». Відкрийте на комп'ютері папку, куди ви хочете помістити відео. Вставте відео поєднанням Ctrl + V або натисніть на порожній простір в папці правою кнопкою миші або тачпада і в контекстному меню виберіть "Вставити".
6
Якщо ви з яких-небудь причин не хочете займати буфер обміну, зменшіть вікно з вибраними файлами і просто перетягніть їх на робочий стіл, потім перемістивши в потрібну вам директорію на комп'ютері.
7
Після завершення перенесення відео відключіть камеру в «Безпечному відключенні пристроїв і дисків», що знаходиться на панелі завдань вашого ПК.