Як самому обклеїти карбоном авто. Як самому обклеїти машину карбоном.

Карбон являє собою композитний матеріал з переплетених під різними кутами ниток вуглецю, що скріплюються смолами. Головне достоїнство цього матеріалу полягає в його підвищеної міцності при відносній легкості.
Вам знадобиться
  • - набір для нанесення карбону на будь-яку поверхню
  • - ваги з точністю до 1грамм
  • - ножиці
  • - малярська стрічка
Інструкція
1
Для покриття деталей автомобіля карбоном використовуйте спеціальний набір, в який входить карбонова тканину плетіння Twill, епоксидна смола для базового і фінішного шару з затверджувачем, полірувальний склад, шліфувальний папір і кисті для нанесення складів.
2
Приступаючи до роботи, підготуйте робоче місце. Покрийте його плівкою або непотрібної матерією. Елемент, призначений для поклейки, очистіть від бруду, ретельно промийте. Після повного висихання знежирте її розчином уайт-спіриту.
3
Для збільшення адгезії і більш надійного приклеювання смоли зашкурьте деталь грубозернистою шкіркою. Потім промийте її водою, щоб повністю видалити пил. Ті ділянки, які не повинні бути покриті карбоном, захистіть за допомогою малярської стрічки.
4
Візьміть стаканчик, що входить в набір, і в точності дотримуючись інструкції, розведіть в ньому смолу для базового шару. Відміряйте необхідну кількість речовини за допомогою ваг. Готова суміш придбає чорний шар. Така особливість дозволяє наносити карбон на автомобільну деталь будь-якого кольору, не побоюючись, що він проступить через тканину.
5
Пензлем з набору нанесіть смолу на деталь. Слідкуйте за тим, щоб нею був покритий кожен міліметр ділянки, призначеної для приклеювання карбону. Залиште деталь на 4:00 для висихання. Підсохлий поверхня повинна бути трохи липкою на дотик.
6
Після висихання базового шару нанесіть карбон. Відріжте такий шматок, який зможе покрити всю необхідну область на деталі. Прикладіть відріз до центру оброблюваного елементу і починайте, придавлюючи, розгладжувати його у напрямку до країв.
7
Оскільки базовий шар не затвердів, і поверхня залишилася липкою, карбон не відчепиться від деталі. Ретельно розгладжуйте тканину, не допускаючи утворення складок і нерівностей. За рахунок того, що карбон з плетінням Twill відмінно приймає будь-які форми, ви зможете обробити їм будь-яку складну деталь.
8
Розведіть в іншому стаканчику смолу для фінішного шару. Нанесіть її пензлем поверх карбону і залиште сохнути. Намагайтеся додавати смолу в оптимальній кількості, щоб вона покрила весь карбон і при цьому не стікала, утворюючи патьоки і краплі. Через 2 - 3 години покрийте деталь черговим декоративним шаром. Залиште на 8 годин до повного висихання.
9
Після затвердіння фінішного шару приступайте до шліфування, домагаючись ідеальної гладкості поверхні. Починайте ретельно обробляти деталь зі шкурки №240. Потім по порядку використовуйте всі шкурки, що входять в набір. Щоб зробити процедуру найбільш ефективною, змочуйте абразиви водою.
10
Завершіть роботу доданням виробу блиску за допомогою поліролі та м'якої нетканій серветки.