Як самому зробити екран вітання. Як самому змінити екран завантаження.

При старті операційної системи Windows користувач бачить стандартний екран вітання. Якщо звична картинка входу вам набридла, ви можете поміняти її, скориставшись спеціальними утилітами.
Вам знадобиться
  • - програма LogonStudio;
  • - програма TuneUp Utilites;
  • - програма Resource Hacker;
Інструкція
1
Існує кілька варіантів зміни екран а вітання. Одні з них припускають роботу з файлами конфігурації, що вимагає певного досвіду і знань. Інші, використовуючи спеціалізований софт, дозволяють отримати потрібний результат декількома кліками мишки. Застосовуючи спеціальні утиліти, ви практично зводите до нуля шанс пошкодити систему.
2
Одним з найпростіших способів поміняти екран вітання є використання утиліти LogonStudio, ви можете завантажити її тут: http://winzoro.com/catalog/soft/LogonStudio/. Встановіть та запустіть програму, в її вікні ви побачите кілька варіантів заставок. Ви можете використовувати їх або вибрати свої. Багато гарних варіантів екран а вітання можна знайти в інтернеті.
3
Щоб змінити існуючий екран , просто виберіть мишкою потрібний і натисніть кнопку Apply. При наступному завантаженні комп'ютера ви побачите новий екран вітання. Існує кілька версій програми LogonStudio, що працюють як з декількома ОС - Windows XP, Windows Vista і Windows 7, так і спеціалізовані під конкретну операційну систему.
4
Для зміни екран а вітання ви можете скористатися програмою TuneUp Utilites, що дозволяє міняти багато настройки Windows. Після установки програми відкрийте: «Пуск» - «Всі програми» - «TuneUp Utilites» - «Всі функції» - «Налаштування стилю». У вікні, виберіть пункт «Екран входу в систему». Натисніть кнопку «Додати», виберіть пункт «Завантажити екран вітання з інтернету». Браузер автоматично відкриє сторінку з зображеннями, ви можете вибрати ту, що вам сподобається.
5
Вибране зображення буде автоматично вставлено в програму. Натисніть кнопку «Застосувати». У віконці ви можете вибрати, чи будуть на екран е вітання стандартні написи російською мовою або залишаться ті, що присутні на завантаженому малюнку. Після установки і появи відповідного повідомлення натисніть ОК і закрийте програму.
6
У тому випадку, якщо ви хочете створити власний оригінальний екран вітання, вам знадобиться змінити файл Logonui.exe. Відкрийте його в програмі Resource Hacker, знайдіть папку Bitmaps і розділ 100. Саме в ньому знаходиться зображення екран а вітання. Замініть його своїм, воно має бути у форматі * .bmp.
Напевно будь-який користувач операційної системи Windows XP, через роки її використання, хотів змінити оформлення, дизайн системи або екран вітання. За допомогою спеціальних програм можна змінити зображення, яке з'являється при завантаженні системи, причому на виконання цієї операції у вас піде не більше десяти хвилин.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Resource Hacker;
  • - MS Paint.
Інструкція
1
Якщо ви ще не знаєте про існування окремого файлу екран а вітання, а також про те, що його можна редагувати, цю ситуацію можна швидко виправити. Запустіть «Провідник» або вікно «Мого комп'ютера» і перейдіть до диску «С». У папці Windows (системна папка, може називатися по-іншому) є каталог System 32, в ньому знаходиться файл Logonui.exe, який відповідає за екран вітання.
2
Отже, потрібний нам файл є, програма MS Paint йде в комплекті з операційною системою, а програму Resource Hacker необхідно скачати з інтернету. У програма малий обсяг, тому дана операція займе трохи часу. Після її завантаження розпакуйте архів в будь-яку папку на жорсткому диску. Залишилося знайти відповідну картинку для зміни попередньої: можна пошукати серед наявних зображень на комп'ютері, а можна подивитися в інтернеті.
3
Скопіюйте файл Logonui в будь-яку папку, бажано створити на робочому столі окрему папку, куди можна помістити цей файл і зображення. Відкрийте програму Resource Hacker. Натисніть меню File, виберіть пункт Open і відкрийте скопійований файл екран а вітання.
4
Знайдіть папку Bitmaps і розділ 100 (тут знаходяться всі зображення). Натисніть правою кнопкою миші на файлі з ім'ям 1049, натисніть кнопку «Замінити ресурс». У вікні, вкажіть шлях до папки із зображенням. Для екран а вітання необхідний файл у форматі bmp, якщо ваш іншого формату, наприклад, jpeg, його необхідно конвертувати.
5
Конвертація формату проводиться за допомогою будь-якого графічного редактора, скористайтеся MS Paint. Запустіть програму, натиснувши меню «Пуск», виберіть пункт «Усі програми», потім «Стандартні», пункт Paint. У вікні, натисніть клавіші Ctrl + O, вкажіть шлях до картинки і натисніть кнопку «Відкрити».
6
Натисніть меню «Файл», виберіть пункт "Зберегти як", у вікні, вкажіть формат файлу bmp і натисніть кнопку «Зберегти». У вікні виберіть "Відкрити новий малюнок" і вкажіть будь-яку картинку.
7
У програмі Resource Hacker виберіть зображення формату bmp. Натисніть кнопку «Замінити ресурс». Для збереження змін натисніть клавіші Ctrl + S.
8
У папці, де був файл екран а вітання, виявиться 2 файли (змінений і оригінальний). Скопіюйте новий файл і вставте його в папку System 32, не забудьте натиснути кнопку «Так» при попередженні про те, що такий файл вже існує.
9
Після перезавантаження комп'ютера ви зможете спостерігати оновлений екран вітання.