Як поводитися при обвали.

Екстремальні ситуації підстерігають людей в будь-якому місці. І в туристичному поході, і в далекій поїздці, і на гірськолижному курорті, і навіть у своїй квартирі ви не застраховані від них. Щоб врятувати своє життя, потрібно знати елементарні правила поведінки при попаданні в завал. Виконувати їх неважко.
Інструкція
1
Не намагайтеся втекти. Швидкість сходження, на при заходів, лавини досягає тридцяти метрів в секунду. Рухайтеся поперек сходу каменепаду або лавини до його краю. Там інтенсивність руху каменів буде менше.
2
Якщо піти в сторону не виходить, намагайтеся розслабитися і котитися в напрямку обвалу, так удари при лагодять вам менше шкоди. Розслаблені м'язи легше переносять удари.
3
Під час лавини або каменепаду намагайтеся забратися на піднесення, стійкий камінь або дерево. Або спробуйте сховатися за ними. Ляжте на землю і згрупуйтеся, закривши голову руками.
4
Відкиньте убік тверді і гострі предмети, на при заходів, трекінгові палиці або льодоруб. Вони можуть поранити вас.
5
Під час обвалення будівлі намагайтеся дістатися до стійких конструкцій: біля стін, в дверних отворах. Сходи і ліфти найнебезпечніші споруди в Руша будинку.
6
На обличчя постарайтеся натягнути край одягу, щоб захистити органи дихання від піску і бруду. Коли обвал закінчиться, звільніть достатній простір біля обличчя, щоб забезпечити наявність кисню.
7
Якщо в завалі ви потерли орієнтацію в просторі, спробуйте плюнути крізь зуби. Якщо ви знаходитесь вниз головою, слина потрапить в носову порожнину.
8
Спробуйте рухатися в бік поверхні. Іноді люди вмирають в 10-15 сантиметрах від свободи, просто через острах рушити.
9
Постарайтеся звільнити затиснуті кінцівки. Якщо вас завалило у житловому будинку, намагайтеся пересунутися в більш безпечне місце. Чи не рухайтеся, якщо є ймовірність повторного осипання.
10
Не соромтеся кричати і кликати на допомогу. При проведенні рятувальних робота щогодини проводиться хвилина тиші. Спробуйте співати. Це не дасть вам заснути, а рятувальники напевно вас почують.
11
Приготуйтеся чекати і не панікуйте. Завали зазвичай розбирають зверху вниз, щоб не викликати повторне рух осипи. Час від часу перевіряйте стан пальців рук і ніг.
16 серпня акції Facebook знову впали, досягнувши таким чином історичного мінімуму своєї вартості. У цей день одну акцію можна було придбати за 19 доларів і 77 центів, подібний факт відлякав потенційних інвесторів проекту і змусив насторожитися власників цінних паперів цієї соціальної мережі.
Соціальна мережа Facebook є однією з найпопулярніших по всьому світу. Щодня кількість користувачів збільшується, і керівництво проекту йде їм назустріч, пропонуючи нові послуги і доповнення. Здавалося б, вартість акцій цієї соцмережі повинна зростати як на дріжджах, але не ділі все йде не так.Взлети і падіння акцій Facebook траплялися і раніше, але 16 серпня сталося те, чого ніколи не бувало в історії компанії - акції на торгах Nasdaq впали вниз практично на 7 відсотків. Для порівняння, в середині травня кожна акція продавалася на світових біржах по 37-38 доларів за штуку.Одной з основних причин падіння аналітики називають той факт, що саме 16 серпня закінчився термін домовленості, протягом якого деяким власникам було заборонено продавати цінні папери Facebook. Ця умова компанія Марка Цукерберга поставила інвесторам для того, щоб підтримати свої акції після IPO. Особливо приймається той факт, що під час IPO продавалося набагато менше акцій, ніж було запропоновано для продажу в августе.По думку аналітиків, навряд чи інвестори скористаються своїм знову придбаним правом продажу цінних паперів соціальної мережі, оскільки куди розумніше дочекатися нового зростання цін на акції Facebook . За даними американських бізнес-оглядачів, Facebook очікує ще два етапи «розморожування» цінних паперів: в середині жовтня і листопада. Остання, за очікуваннями інвесторів, буде набагато масштабніше попередніх і викличе ще більш різкий обвал цін на акції. Facebook розмістили свої акції на Nasdaq в середині травня, отримавши в самий перший день торгів суму в 16 мільярдів доларів. Але вже наступного дня вартість цінних паперів цієї соціальної мережі почала знижуватися. У підсумку за три місяці торгів вона знизилася майже в два рази - на 48, 4 відсотка.