Як dvd підключити до ресивера.

AV-ресивер суміщає в собі тюнер для прийому радіопередач, стереофонічний підсилювач, а також комутатор входів для підключення до підсилювача різних джерел аудіосигналу, а до телевізора - джерел відеосигналу. Одним з джерел сигналів обох видів може служити DVD-плеєр.
Інструкція
1
У ресивера, оскільки він є стереофонічним приладом, є по три вхідних гнізда типу RCA для підключення кожного з відеопристроїв. Одне з них марковано жовтим кольором - воно призначене для подачі відеосигналу. Друге є білим - на нього подавайте звуковий сигнал лівого каналу. Третє ж забарвлене в червоний колір - його приєднаєте до виходу програвача, з якого знімається аудіосигнал лівого каналу. Якщо ж джерело сигналу монофонический (DVD-плеєри бувають такими дуже рідко), червоне гніздо приєднувати.
2
Щоб не заплутатися, скористайтеся кабелем, у якого з кожної зі сторін є по три штекера: жовтий, білий і червоний. Маючи такий кабель, досить з'єднати виходи плеєра з входами AV-ресивера, що мають ті ж кольору. Якщо замість плеєра використовується рекордер, що не переплутайте входи з виходами: на рекордере використовуйте гнізда, позначені як Out, а на ресівері - як In.
3
Як джерело сигналу, так і AV-ресивер можуть бути обладнані замість груп RCA-гнізд розетками західноєвропейського стандарту SCART. Для підключення до них користуйтеся готовими шнурами або перехідниками RCA-SCART. Одні такі перехідники призначені тільки для зняття сигналу, інші - тільки для його подачі, а треті - для того й іншого. Останні мають не три, а шість гнізд (чи три гнізда і перемикач). Чи не переплутайте перехідники, а при наявності перемикача - встановіть його в правильне положення (In або Out).
4
При відсутності готових шнурів або перехідників виготовте їх самостійно. Користуйтеся екранованими кабелями. У штекера RCA мається два контакти: кільцевої - для підключення до загального проведення, а також штирьовою - для зняття або подачі сигналу. Штекер типу SCART має 21 контакт. Все його штирі пронумеровані. Для зняття сигналу використовуйте наступні контакти: 3 - вихід звуку лівого каналу (або монофонічний), 1 - вихід звуку правого каналу, 4 - загальний провід звуку, 6 - вхід звуку лівого каналу (або монофонічний), 2 - вхід звуку правого каналу, 19 - вихід сигналу зображення, 20 - вхід сигналу зображення, 17 - загальний провід сигналу зображення.
Зверніть увагу
Всі з'єднання здійснюйте при знеструмленому устаткуванні. Не торкайтеся одночасно корпусів приладів і заземлених предметів (в т.ч., обплетення антенного кабелю), а також корпусів та контактів роз'ємів двох приладів, включених в мережу, але не з'єднаних між собою.