Як авторизуватися в агента.

Компактний інтернет-пейджер «Агент. Майл.ру »повідомить про нові листи і новинах ваших друзів з найбільш популярних соціальних мереж. Він підтримує зв'язок з ISQ, «Вконтакте», «Однокласники», «Моїм світом», QIP, Facebook, «Яндексом» та іншими сервісами. А щоб скористатися функціями «Майл-агента», потрібно всього лише зареєструватися в системі та з'єднати свої профілі в соціальних сайтах.
Вам знадобиться
  • - Mail.ru Agent
Інструкція
1
Зручності Mail.ru Agent очевидні. Невелика за вагою, але досить функціональна програма дозволяє бути завжди на зв'язку з друзями у всіх соціальних мережах і при цьому не заходити в свій аккаунт. Але ця послуга, як і багато інших, доступна лише зареєстрованим користувачам. Тому не варто роздумувати. Скачайте програму для своєї операційної системи і встановіть її на свій комп'ютер або скористайтеся мобільною версією агента.
2
Завантажити пейджер Mail.ru Agent можна із сторінки http://agent.mail.ru/. Перейдіть за даною адресою, знайдіть необхідну для вас і вашої операційної системи версію, натисніть на посилання «Скачати» і дочекайтеся закінчення завантаження. Після чого відкрийте папку, в яку був збережений інсталяційний файл, і встановіть програму на свій комп'ютер. Для цього двічі клікніть по значку «собачка» або правою кнопкою миші натисніть на файл «агента» і виберіть опцію «Відкрити». Цією дією ви запустите установку програми.
3
Далі, слідуючи підказкам майстра, зробіть завантаження інсталяційного файлу. Перед установкою, залежно від операційної системи, може з'явитися вікно-повідомлення системи безпеки з повідомленням про те, що файл неперевірених видавців може нашкодити комп'ютеру. Видавець LLC Mail.Ru - надійний, тому для подальшої установки натисніть кнопку «Запустити».
4
Натисніть «Далі». Дочекайтеся закінчення копіювання файлів і установки програми. І в наступному вікні - воно відкриється після закінчення завантаження «Агента» - введіть в спеціальні поля ваші реєстраційні дані: пароль і логін. Для зручності ви можете зберегти свої облікові записи і автоматично заходити в «Майл-агент», пошту, на особисту сторінку «Мого світу» або інших соціальних мереж, що підтримують зв'язок з «Агентом», вже без вказівки особистих даних. Для цього просто поставте галочку у вікні «Зберегти пароль». Натисніть «ОК». На цьому процес авторизації завершений. Заходьте в «Майл-агент» і починайте спілкування з друзями та колегами.