Як адаптувати навігатор. адаптувати фото для інтернету.

Купуючи автомобіль, покупець стикається з певними проблемами. Навички адаптації під місцеві умови навігаційної системи машини стануть в нагоді багатьом водіям.
Вам знадобиться
  • - автомобіль з навігатором;
  • - ПК з виходом в інтернет;
  • - програма «Навітел»;
  • - модем 4G WiMax;
  • - диск з навігаційними картами Європи;
  • - диск для прошивки навігатора;
  • - програма Set Pnd UUID;
  • - файл yfospa06.img.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами всесвітньої мережі безкоштовно скачайте файл yfospa06.img англійської операційної системи WinCE. Запустіть програмне забезпечення та ідентифікуйте його, змінивши Device ID за допомогою програми Set Pnd UUID.
2
Зробіть прошивку, використовуючи файл yfospa06.img. При перекладі інтерфейсу на англійську мову модуль WinCE Device ID обнуляється. Встановіть програму Navitel версії 3.5.0.689 і використовуйте для її коректної роботи сервіс «Співдружність».
3
Адаптуючи під російську територію штатний навігатор в американських автомобілях, встановіть модем 4G WiMax. Керуйте навігаційною системою легким дотиком до сенсорного екрану. Завдяки інноваційній технології передачі даних через радіохвилі, вийдіть в інтернет. Скористайтеся корисними додатками, серед яких найбільш затребувана оперативна інформація про пробки на дорогах.
4
Використовуйте робочий носій інформації з картами Європи та диск для прошивки, завантажений з thepiratebay.org/torrent/3852053. Переведіть на англійську мову навігаційну систему японських машин. Встановіть автомобіль на ручне гальмо, дістаньте навігаційний диск і поверніть ключ запалювання до першого клацання.
5
У меню, японською мовою виділіть і активуйте рядок, що починається з «US-T ...». Вибираючи її, будьте уважні і врахуйте, що у вас для цього існує тільки одна спроба. Вставте диск для прошивки і зачекайте кілька хвилин. Після змін в програмі вставте робочий носій інформації. Переконайтеся, що інтерфейс навігаційної системи переведений на англійську мову.
6
Адаптуючи навігаційну систему німецьких автомобілів, переконайтеся в її відповідності європейським типом Comand APS. Запустіть двигун машини, вийміть оригінальний диск і включіть навігатор . Натисніть на три секунди клавіші 1,3,8 і активуйте меню. Вставте диск для прошивки і виберіть на екрані версію програмного забезпечення, яку збираєтеся встановити. Чи не глушите мотор автомобіля протягом двадцяти хвилин, поки оновлюється система.