Як почистити кальмари.

Кальмари не дарма відносяться до розряду делікатесних продуктів, з них можна виготовити масу смачних страв. Але багато людей намагаються уникати їх, лякаючись не так приготування, скільки чистки цих морепродуктів. Між тим чистити кальмари легше легкого.
Інструкція
1
Перш, ніж приступити до чищення кальмарів, переконайтеся, що ви придбали якісний товар. Тушки кальмарів повинні бути замороженими і легко відділятися один від одного. Колір і розмір тушок може різнитися в залежності від віку та місця проживання тварин, але м'ясо під плівкою у всіх у них повинно мати рівний білий колір.
2
Попросіть у продавця відокремити вам від замороженого брикету певну кількість тушок. Якщо ж продавець відмовиться, мотивуючи це тим, що йому важко віддирати кальмарів по одному, відразу ж йдете з магазину. Злиплі і смерзшиеся кальмари виразно піддавалися размораживанию і повторному заморожуванню, перетворившись в абсолютно неякісний товар, з якого ви не зможете приготувати нічого хорошого.
3
Чи не размораживайте кальмари перед чищенням, викладайте їх в замороженому вигляді в миску і заливайте крутим окропом. Шкірочка кальмарів почне згортатися у вас на очах, тут же злийте окріп і промийте тушки під проточною холодною водою. Залишки плівки соскребите ножем, ви здивуєтеся тому, з якою легкістю вона буде відділятися.
4
Відріжте у кальмарів щупальця і чиніть їм на свій розсуд. Знайдіть відповідний для них рецепт або просто відправте щупальця у відро для сміття.
5
Самі ж тушки можна піддати відварюванню, обжарюванні у фритюрі або запеканию на грилі. При цьому дуже важливо точно слідувати рецептом, не піддаючи кальмари тепловій обробці довше покладеного часу. Уже через 5 хвилин після нагрівання м'ясо їх стає гумовим і непридатним до вживання.
Корисна порада
Якщо ви переварили кальмари й ті стали гумовими, продовжуйте тушкувати далі. Через півгодини м'ясо їх знову розм'якшиться.
Правильно очищений і приготований кальмар має ніжний смачним і корисним м'ясом. Мало в яких магазинах є можливість придбати свіжих, що не піддавалися заморожуванню кальмарів. Заморожений продукт набагато складніше очистити від усього зайвого. Тому існують певні правила, що полегшують чистку кальмарів.
Інструкція
1
Вибираючи кальмарів, зверніть увагу на те, щоб тушки були злиплими і з легкістю відділялися один від одного. Колір плівки може бути різним, проте колір м'яса завжди повинен бути світлим. На шкірці кальмара не повинно бути розривів, а шар льоду не повинен перевищувати 8% від ваги продукту. Розморожувати кальмара краще заздалегідь, помістивши його в холодильник. Це вбереже від втрати структури і не дасть м'ясу кальмара розм'якнути.
2
Якщо ви купили цілого кальмара з головою і нутрощами, щоб його почистити, слід видалити непридатні в їжу частини. Для цього помістіть руку всередину тушки кальмара і відокремте нутрощі від його стінок. Візьміть кальмара за голову, яку ви можете визначити по наявності щупалець, і потягніть її на себе, витягаючи нутрощі кальмара. Після цього відріжте щупальця, решту з нутрощами і очима кальмара викиньте. Між щупальцями кальмара розташовуються його щелепи, видавіть їх назовні. З внутрішньої сторони тушки кальмара нащупайте плоску хітинову пластину, на вигляд вона схожа на тонку прозору пластикову смужку. Якщо дозволяє розмір кальмара, виверніть його назовні. Витягніть хребет з тушки.
3
Далі видаліть плівку з поверхні кальмара. Якщо цього не зробити, м'ясо буде жорстким, плівка заважатиме проковтування кальмара і псувати враження про страву. Видаленню підлягають прозорі і кольорові плівки, що знаходяться зовні і всередині тушки кальмара. Для видалення плівок з відталих кальмарів обдайте їх крутим окропом, а потім помістіть в крижану воду. Після такої процедури плівка легко знімається під проточною водою. Заморожені кальмари можна відразу обдати окропом, без попереднього розморожування. Після цього плівка згорнеться на поверхні тушки, і ви зможете легко видалити її. Кальмар повинен придбати однорідний світлий матовий колір.
4
М'ясо кальмара має високу поживну цінність і містить невелику кількість калорій. Страви, приготовлені з кальмарів, володіють ніжним смаком і легко перетравлюються людським організмом. Варити кальмарів слід або не більше 1-2 хвилини, опускаючи кальмара в киплячу воду зі спеціями, або більше 30 хвилин. Обидва способи дозволяють зробити м'ясо кальмара м'яким і ніжним. Якщо переварити кальмара, його м'ясо стане жорстким і тягучим. М'ясо кальмара використовується для приготування салатів, фрикадельок, для фарширування, а також як самостійне блюдо.