Як орендувати абонентський ящик.

В бізнесі компанії ведуть переписку не тільки за допомогою електронної пошти, але і за допомогою звичайних паперових листів. Забезпечити якісним і надійним обміном кореспонденцією дозволяє оренда абонентських ящиків .
Інструкція
1
Оберіть найбільш зручне поштове відділення. Знайдіть відповідне для вас по розташуванню, легкому поштовим індексом або іншого фактору. Воно не обов'язково має бути прив'язане до місця вашої реєстрації, ви можете звернутися в будь-яке відділення зв'язку.
2
В обраному відділенні пошти зверніться у відділ доставки та отримайте у консультантів заяву на оренду абонентської скриньки. У разі можливості надання такої послуги (наявність вільного ящика) вам видадуть всі необхідні для оформлення бланки. Для заповнення всіх документів необхідно мати при собі паспорт. Для оренди абонентського ящика потрібно бути юридичною особою, так само необхідно мати при собі реквізити організації. Номер договору буде номером вашої комірки.
3
Проведіть оплату за заповненим договором. У разі безготівкової оплати необхідно запросити в банку платіжне доручення, про те, що за даним договором було виконано переклад і прикласти його до договору. Після чого весь комплект документів передайте начальнику відділення.
4
Для засвідчення договору та оформлення оренди з боку поштового відділення потрібно від 1 до 4 днів. Після завершення реєстрації ви отримаєте за допомогою пошти завірений начальником відділення договір і ключі від вашої абонентської осередки. Дбайливо ставтеся до переданого вам за договором невеликому майну, щоб уникнути конфліктів з поштовою організацією.
5
Плата за користування абонентською скринькою зазвичай береться одразу за тривалий проміжок часу. Цей термін ви визначаєте самостійно, але не менше півроку. Точна сума абонентської плати за оренду ящика може змінюватися.
6
Заздалегідь уточніть графік роботи поштового відділення, в якому ви зареєстрували ящик і номер телефону, за яким можна дізнатися зміни в його роботі, так як перевірити наявність кореспонденції в своєму абонентському ящику можна тільки в години роботи пошти.
Якщо ви переживаєте, що ваші листи, журнали можуть загубитися з поштових ящиків у вашому будинку, то варто зареєструвати абонентський поштову скриньку - осередок в поштовому відділенні для кореспонденції, яка має назву або відповідний номер . Він реєструється як на фізичне, так і на юридичну особу або адресу. Осередок (ящик) закривається на ключ. Вся кореспонденція, на якій вказано в адресі «а/я» і номер ящика, чекатиме адресата у відділенні.
Інструкція
1
Абонентський ящик дозволяє отримувати кореспонденцію у зручний для вас час. Якщо прийде рекомендований лист, то вас повідомлять спеціальної квитанцією. Зазвичай в оренду беруть маленькі ящики. Найпопулярніші розміри: 180х180х440 мм або 150х150х400 мм. Не варто заводити ящик великих розмірів, за винятком випадків, коли вам регулярно приходять великі посилки або бандеролі.Чтоби створити свій абонентський ящик, зверніться до найближчого, зручне для вас відділення зв'язку. Зовсім не обов'язково, щоб воно було на вашу місцем прописки або проживання.
2
Візьміть з собою паспорт. Він знадобиться для оформлення договору на надання послуг. Тому у адресата не вийде залишатися невідомим. У поштовому відділенні напишіть заяву на надання вам абонентської поштової скриньки. Воно пишеться на готових бланках, так що труднощі це не викличе. Абонентський ящик, згідно з угодою, буде зареєстрований на ваші паспортні дані, тому не вийде залишитися невідомим.
3
Надання абонентського ящика послуга платна. Вам видадуть квитанцію, яку ви повинні будете сплатити. Плата береться одразу за великий період, аж до трьох років. Сума не дуже велика.
4
Після оплати ви отримаєте завірений договір на надання абонентського ящика і ключі від нього. Протягом договору оренди ви зможете на абонентський ящик отримувати кореспонденцію, бандеролі або навіть зберігати якісь особисті речі. Зверніть увагу, як працює дане відділення зв'язку, адже забрати свою кореспонденцію ви зможете тільки в години його роботи.