Як атестуватися на першу категорію вчителя. зразкову заяву вчителя початкових класів на першу категорію.

З 1 січня 2011 року введено нові правила проходження атестації для педагогічних працівників. Тепер ця процедура стала обов'язковою: раз на п'ять років кожен учитель, який не має категорії, обов'язково повинен підтвердити відповідність займаній посаді. Змінилися умови і для тих педагогів, хто бажає отримати першу категорію .
Вам знадобиться
  • - заповнений до сьомого пункту атестаційний лист;
  • - портфоліо професійних досягнень;
  • - ксерокопія атестаційного листа за підсумками першої атестації;
  • - заява.
Інструкція
1
Якщо ви маєте намір отримувати першу кваліфікаційну категорію , складіть заяву за встановленою формою. Законом не встановлено будь-яких терміни подачі подібних заяв і час проведення самої атестації, а значить, вчителя можуть подати документи в будь-який час.
2
Якщо ж ви вже маєте першу категорію , краще подавати заяву за три місяці до терміну закінчення попередньої атестації. Це робиться для того, щоб ваш попередній термін не закінчився, поки буде розглядатися заява і проходити атестація.
3
Крім заяви для отримання першої категорії, приготуйте ксерокопію атестаційного листа, складеного за підсумками попереднього випробування (якщо воно проводилося); заповніть новий атестаційний лист по сьомий пункт включно; прикладіть портфоліо особистих професійних досягнень (надається комісії в момент подачі заяви або протягом місяця після цього).
4
Зібравши необхідний пакет документів, подавайте його в атестаційну комісію для вашого суб'єкта РФ. У Москві це столичний центр освітнього права, що знаходиться за адресою: вул. Велика Груднева 9.
5
Комісія розглядатиме вашу заяву протягом місяця з дня його подачі, далі призначить дату, місце і час проведення атестації. Термін проходження атестації за законами РФ не повинен перевищити двох місяців.
6
Кваліфікаційне випробування проводитиметься як експертиза портфоліо досягнень вчителя. Воно може проходити і без безпосередньої присутності педагога, який претендує на першу категорію , а також за його участю. Якщо ви маєте бажання бути присутнім на засіданні, заздалегідь вкажіть про це в своїй заяві.
7
Для успішного отримання першої кваліфікаційної категорії, згідно з додатком до закону РФ «Про освіту», педагог повинен вільно володіти сучасними освітніми технологіями та методиками, ефективно застосовувати їх у своїй практичній діяльності, мати стабільні результати своєї роботи із стійкою динамікою зростання якісних досягнень.