Як блокувати спливаючу рекламу.

Самій настирливої і що заважає річчю в інтернеті є спливаюча реклама. Для держателів сайту вона представляє непоганий заробіток, але для відвідувачів є головним болем. На щастя, існує спосіб позбутися від даної проблеми.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили звільнитися назавжди від заважає і мозолящую очі реклами, то вам потрібно буде встановити оглядач під назвою Google Chrome, в якому є можливість установки додаткових плагінів, в число яких і входить AdBlock. Дане розширення дозволяє блокувати всю непотрібну рекламу , яка може зустрічатися в інтернеті, починаючи від банерів і посилань на інші сайти та закінчуючи складними спливаючими вікнами. Розташовується AdBlock в фірмовому магазині Google, знайти який можна, перейшовши за відповідним посиланням, або зайти безпосередньо в настройки браузера і вибрати опцію «розширення», яка розташовується в другорядному меню «інструменти».
2
В магазині Chrome відкрийте сторінку плагіна AdBlock або знайдіть її через пошук в цьому ж магазині. Як правило, велика кількість користувачів постійно захищають себе від реклами, тому посилання на дане розширення з більшою ймовірністю може знаходитися в розділі популярних додатків. Для установки цього додатка вам всього лише потрібно натиснути на кнопку «Додати» і почекати, поки завантажиться інсталяційний файл. Після завантаження додаток саме встановиться в браузер, так що не потрібно буде докладати жодних зусиль. Крім того, самі настройки розширення відкриються у вигляді додаткової вкладки у вікні браузера.
3
В налаштуваннях завантаженого і встановленого плагіна виберіть найбільш підходящі для себе параметри захисту, в тому числі і відключення спливаючій реклами. Якщо ж ви бажаєте, щоб на деяких сайтах реклама все-таки з'являлася, то вам необхідно буде скласти відповідний список ресурсів, як виняток. Вписавши в поле необхідні значення, збережіть зміни і перезавантажте браузер.